2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عااااالی گفتی  اینارو یادداشت میکنم  مطمئنم جوابمو میده ...

بهش بگو پادشاه راضی وزیر ناراضی ،بعدم بگو عمممممه حالا تو خیلی خوشبختی که هی به ما میگی زود باش؟؟؟من شما رو که میبینم از ازدوا پشیمون میشم😉

الحمدالله رب العالمین 
2731
قبلا جواب نمیدادم هعی میومد میگفت یعنی یکیو داری نمیگی  یا یکی هست اره یعنی فکر میکنه من خجالت ...

همه رو با لبخند جواب بده هیچ فشاری برا حرف زدن به خودت نیار اگه ده دیقه هم زل زد بهت منتظر جواب تو عین ده دیقه رو فقط لبخند بزن یا یه سوال بیربط ازش بپرس تا اون مجبور شه حرف بزنه و بحث عوض بشه

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2738
اوووووف ده تا پیرزنو گذاشته تو جیبش  هعی میگه من میخام ده تا بچه داشته باشم یه ساله در حال دکت ...

حتمااااا باید بهش بگی مدیونی آگه نگفتی😂😂😂😂😂😁😁والا یکم پرو شو مثل خودش

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
۲۸ سالمه  ولی واقعا ربطی نداره اصن من ۴۰ ساله هم بشم هیشکی حق نداره بپرسه چرا  مخصوصاااا ...

بابا قطع رابطه کن ماک میگیم جواب نده میگی پرو تر میشه جوابم بدی یچیزی داره ک بگه بهترین کار اینه که وقتی اون هست بری بیرون یا تو اتاقت بمونی خلاصه جلوش نباش دیدیش یه سلام بده و بگو من کار دارم خدافظ

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

حرف عمه شما مناسب نیست،صرف نظر از هر نیتی که داره..به نظر من اصلا باهاش کل کل نکنید،اعصابتون بی خودی خرد میشه و به جای این که از ادبیات مشابه خودش استفاده کنید..خیلی قاطع و جدی بهش بگید..این مسئله خصوصی من هست و این اخرین باری باشه که شما درباره اش حرف زدین..من از مسائل خصوصی شما سوال نمی کنم.شما هم لطفا از مسائل خصوصی من سوال نکنید.اصلا خوشم نمیاد.( من خودم این برخورد تو یه موضوعی،امتحان کردم خیلی موثر بود). 

بگو منتظرم شوهر پیدا کردن تو گینس ثبت بشه من اقدام کنم و با موفقیت تو پز بدم 

خودش که شوهر کردههههه 

الان قله قاف رو فتح کرده 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
حرف عمه شما مناسب نیست،صرف نظر از هر نیتی که داره..به نظر من به جای این که از ادبیات مشابه خودش استف ...

چقدر خوب و عالی😅😅😅افرین

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  
بهش بگو پادشاه راضی وزیر ناراضی ،بعدم بگو عمممممه حالا تو خیلی خوشبختی که هی به ما میگی زود باش؟؟؟من ...

اووووف اون ناراضیم باشه یه به به چه چه راه میندازی که نگو درجا میگه اررررره من انقد خوشبختم شوهرم خوب بچه خوب 

حالا مامان بزرگم اینا دعوا میکنن میاد برای ما میگه 

ما نمیپرسیما اما میخاد برای یکی بگه دلش خالی شه 

ولی حتی یبار حرف خودشو زندگیشو جایی نزدیم به روشم نیاوردیم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2706