2737
2734

خواهشا فقط خانومایی که تو اقدامن پست بذارین

من ۶ ماهه اقدامم امشب تنها آرزوم این بود که حداقل این ماه نتیجه بگیرم ولی یه ساعت پیش پریود شدم😔

انشالله که تا اخر این ۴۱ روز نتیجه بگیرم دامن شمام سبز بشه😍

برام خیلی خیلی دعا کنید لطفا🌹

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برامن بخون بحق علی حاجتت بگیری دعا کن مشکل منم حل شه

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

واسه من

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2738

سلام همین که  تنت سالمه خداوند را شااااکر باش ** شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمتت از کفت بیرون کند   حالا بخاطر همین چیزاهای بزرگ وکوچک  خداوند را شاکر باش***** و اینکه  نمازشب 40شب بخوووون  و سوره یس 40 شب چله زیارت عاشورا گوگل بززززن  

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
بچه ها پست بذارین لایک قبول نیست

ینی تو برای ما بخونی اره    اگه       اینطور نیست من شرکت نمی کنم چون یادم میرررره

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
واسه من

اسمم فرزانس

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
سلام همین که  تنت سالمه خداوند را شااااکر باش ** شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمتت از کفت بیرو ...

مرسی همیشه خداروشکر میکنم ولی واقعا انتظار سخته😓

میشه همزمان چندتا چله رو برداشت؟

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
ینی تو برای ما بخونی اره    اگه       اینطور نیست من شرکت نمی کنم چون ...

استارتر واسه ما میخونه

2706