2737
2734
عنوان

گرگ و ميش چي شد امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی آخرش  وقتی اومدن که همه ی مال و اموالو بزنن به نام پروانه،پروانه گفت اینا همش نیست.من رضایت ...

سهام ببمارستانم ميخواد😦 حالا منتظره سهام رو به نامش كنن بعد رضايت بده؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2731
بعد میگن جم تی وی نگاه نکنید 🤨🤨🤨

اين فيلم كه رو دست هرچى فيلم تركى بلند شد

خيلى ابكى بود

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
سهام ببمارستانم ميخواد😦 حالا منتظره سهام رو به نامش كنن بعد رضايت بده؟

گفت من خودم به سروش گفته بودم سهام بیمارستان بخره،پس چرا جز مال و اموال نیست.اگه هم فروخته پس چرا تو حسابش نیست.پروانه فکر میکنه یوسف اینا دارن سرش کلاه میزارن.پروانه همه چیزسروش رو میخاد.چه نقدی چه غیرنقدی.بعد از اتاق رفت بیرون.گفت اینجوری من رضایت نمیدم.

گمشِده دَر جَنگلِ مَتروکهٕ افکارِ خود...🙃
2738
ولی سروش دیدین خیانت کرد چی سرش اومد؟ خودشم میدونه داره تاوان میده

پدر مادرشم ازش راضی نبودن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
گفت من خودم به سروش گفته بودم سهام بیمارستان بخره،پس چرا جز مال و اموال نیست.اگه هم فروخته پس چرا تو ...

ععجب ادميه😑

2706