2733
2734

حالم بده خیلی بد😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لیله الرغائب 

خیلی شب خوبی 

برات دعا می کنم  خدا غم و غصه تو بر طرف کنه  و بهت آرامش بده 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

نمدونم فازم چیه

غم دارم

ناراحتم

اما اهنگ گذاشتم یه ۲۰ دقیقه قر دادم دوباره برگشتم سر همون غمه😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
عزیزم این حرفو نزن چی شده مگه

داستانش طولانیه ولی ۲ روزه دارم نقشه میکشم بترکونمشون

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
نمدونم فازم چیه غم دارم ناراحتم اما اهنگ گذاشتم یه ۲۰ دقیقه قر دادم دوباره برگشتم سر همون غمه😐

انشالله که غمت برطرف بشه

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2706