2733
2739
عنوان

موهای حنایی خانم زیبا😥😥😥😥😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 37 پست
خقلی سنموبالاااانشون میده خیلی بدشده

از نوک موهات زدی؟! 

دیگه رنگ نیمگیره جز پرکلاغی و یکار دیگم میتوتی کنی رنگ شرابی گیاهی رو سرچ کن بذار رو موهات

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عکس‌موهام بزارم

بزار

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728

راستی من شنیدم جنا هندی خاصیت نداره

حنا معمولی که رنگش سبزه شنیدم خاصیت داره برا تقویت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2738
بچه مگه عقل نداری اخه،ی رنگ شیمیایی بذار،ان 4 بخر دیگه حنا منا نذار داغون کنی دم عیدی اگه نشد برو ار ...

اتفاقاامروزرفتم موهام کوتاه کردم گفتن هیچ درست نمیشه حناکاریش نمیشه‌کرد😐

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
2706