2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من بلغمی مزاج هستم میخواستم ببینم رژیم غذایی برا رفع بلغم بلدین 

من خودم مزاجم دمویه ولی غلبه بلغم شده بودم

غذا های گرم مزاج استفاده کردم..لبنیات رو گذاشتم کنار خیلی بهتر شدم

اگه پزشک طب سنتی خوب سراغ داری برو دکتر

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است

✅بلغم زدا

🔶ترکیب : اویشن . زنیان . سیاه دانه . مصطکی . کندر بطور مساوی جداگانه اسیب شود الک شود مخلوط شود با دوبرابر مجموع عسل خمیر تهیه شود

👌مقدار وزمان مصرف : یک فندق موقع خواب

موارد مصرف : بیماریهای عفونی . خلط گلو . سردی بدن بخصوص سردی دست وپا . فراموشی . تمام بیماریهای پیری از شصت به بالا

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت

باید بلغمت دفع بشه ،بری دکتر راحت تری.باید بلغم زدا و طریفل بخوری.معمولا این طور افراد افسرده هم هستن که باید داروی عصب خورد و کلا خوردن گرمی مثل خرما،ارده،شیره زیاد و قطع یا کاهش سردیجات و کلا مواد خوراکی مصنوعی

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

منم الان دو ماهی هست که سردیجات نمیخورم و بیش‌تر گرمیجاته فرشته جان مسئله اینکه که من ایران نیستم برا همین میخواستم از این طریق یه رژیمی بگیرم

چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
من خودم مزاجم دمویه ولی غلبه بلغم شده بودم غذا های گرم مزاج استفاده کردم..لبنیات رو گذاشتم کنار خیل ...

یعنی زبونتون قرمز بود و یه قسمتاییش سفید?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706