2733
2739
عنوان

مادرشوهرم باز عید باهاش ماجرا دارم بیاین بگین چه کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو از مادرشوهرت بدتر حرف میزنی

اعصابم خورده هر بار بچه رو میبینه همینو میگه انگار لذت میبره دفعه پیش گفت بچت خیلی زشته از تو تراس باید پرتش کنم پایین نسلم خراب شده منم گفتم چیکار به بچه من دارین پسر خودتونو بندازین پایین 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2728

بگو اره بنده خدا بچم همه چیش ب خودم رفته الا رنگ پوستش ک ب مادر شوهرم رفته!!! اسکل😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2738
ب دخترمنم میگفتن منم زودتر میگفتم همه میکن چقدر خوشگله شکل مادرشوهرته

هر بار اینو گفت یه استغفر الله بلند بگم و بگم کفر نگید خدا قهرش میاد تا از رو بره چون خیر سرش مذهبیه

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ایتجوری که نمیشه بگم جلو همه دعوا میشه یه چیز با سیاست تر 

عزیزم بخند بگو سمت شما کشیده دیگه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

از تراس پرت کنم پایین یعنی چیییی😡وای چقدر دلم واسه بچه ات سوخت

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706