1147
648

بچه من به خودم رفته و خوشگله فقط سبزه شده برعگس من و بچه دیگه ام و شوهرم مادر شوهرم هر جا میشینه میگه این بچش زشته عین بوزینه سیاهه حالا کلا بچم 4 ماهشه باز عیدم که هر جا بریم دهن گو هشو باز میکنه من چی جواب بدم 

وادارم نکن حرف سیاسی بزنم سه بار تا حالا ترکیدم    

وااا چکار به بچه داره چه بی رحمه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تقریبا یازده روز دیگه سونو ان تی دارم همون سونویی که ده ماه پیش بهم گفت این بچه مشکل داره و باید سقط بشه،همون سونویی که چهارروز زندگیم مثل چهارماه گذشت(فاصله روز سونو و سقط)همون سونویی که با بغض بلندم کرد از رو تخت...باز میرم همون سونو همون مطب همون دکتر از خدا میخوام خاطرات بدم پاک بشن و اینبار با خوشحالی بیام خونه نه بغض و گریه،عزیزم خواهر کوچولوت چشم براهته توروخدا سالم باش و بسلامت بیا.(گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد)این شعر بهم ارامش میده❤❤

اعصابم بهم میریزه همه جا میگه بچش زشته چون شکل خودمه برا که به من تیکه بندازه حاضره بچه 4 ماهه رو تکه تکه کنه بچمم دختره گناه داره 

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

وا نزار راجع به بچه اینجوری بگه

طفل معصوووم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که الان باورش واسه هر دومون سخته  
8
من بودم میگفتم بوزینه تویی و اون کسی که تورو تربیت کرده. چه بیشعوره

ایتجوری که نمیشه بگم جلو همه دعوا میشه یه چیز با سیاست تر 

من شوهرم عاشق بچه سبزس همش میگه چیزای سیاه بخور بچمون سبزه بشه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تقریبا یازده روز دیگه سونو ان تی دارم همون سونویی که ده ماه پیش بهم گفت این بچه مشکل داره و باید سقط بشه،همون سونویی که چهارروز زندگیم مثل چهارماه گذشت(فاصله روز سونو و سقط)همون سونویی که با بغض بلندم کرد از رو تخت...باز میرم همون سونو همون مطب همون دکتر از خدا میخوام خاطرات بدم پاک بشن و اینبار با خوشحالی بیام خونه نه بغض و گریه،عزیزم خواهر کوچولوت چشم براهته توروخدا سالم باش و بسلامت بیا.(گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد)این شعر بهم ارامش میده❤❤

بگو با چشمای زشتت میبینی

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که الان باورش واسه هر دومون سخته  

پسر منم دو ماهو نیمس ، شبیه منه ولی مادر شوهرم همه جا میگه عییییین پسرمه🤔🤔

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
1179
عزیزم تو از مادرشوهرت بدتر حرف میزنی

اعصابم خورده هر بار بچه رو میبینه همینو میگه انگار لذت میبره دفعه پیش گفت بچت خیلی زشته از تو تراس باید پرتش کنم پایین نسلم خراب شده منم گفتم چیکار به بچه من دارین پسر خودتونو بندازین پایین 

1178