1803
1810

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

اولی

من یه مادرم که 24سالمه..مادر بودن خیلی سخته اما مادر یه بچه با بیماری نادر سخت تر.. دردام از سنم بزرگتره..وقتی بری بیمارستان و با بینایی و شنوایی سنجی گفتار درمانی کاردرمانی ارتوپدی مغزواعصاب و.. با همه ش کار داشته باشی اونوقته که میفهمی چقد دنیا برات سخت گرفته خدایا مگه چی دیدی تو من که انقد امتحانت بزرگه..ولی نه پسرکم ازمنم بیشتر سختی دیده از وقتی تو شکمم بوده شنیده سقط.. چشم باز کرده بستری شده درد و درد و درد..همه بچه هاخون میدن گریه میکنن ولی بچت درد حس نکنه و نگران نباشی از عملکرد مغزش و بگی چرا بچم گریه نکرد کدوم مادره گریه ی بچش بخواد..دلم پره خدا منکه از سنگ نیستم منم میخوام بچم بازی کنه با حسرت ب پسر خاله و دختر عمش نگاه نکنه دلش بخواد بازی کنه باهاشون ولی نتونه.. از زخم زبون دیگران خسته شدم خودت خدایی کن برا بچم..کاش حداقل مامان بابای پولدار داشت تا بتونن خرجش کنن درمانش کنن انقد کم آوردم که خوشبختی منو پسرم تو مرگ مون میبینم...خدایا چی میشه نگاه کنی معجزه کنی یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ
1771
1794

اولی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
1774