2410
2553

من و شوهرم 5 سال پیش ازدواج کردیم و سه سال اول خوب بود اخلاقش ولی سال چهارم متوجه اولین خيانتش شدم و بخشيدم و بار دوم باز بخشيدم و بار سوم طلاق گرفتیم چون علاوه بر خیانت یکدفعه اخلاقش عوض شد و عصبی و فحاش، بیمسیولیت و بی فکر شده بود، بعدش کلی التماس بذار برگردم آدم شدم و منم چون ته دلم دوسش داشتم تو روی خانوادم وايستادم و برگشتم الان سه ماهه که برگشتم ولی خیلی بدتر شده البته خیانت ندیدم الان ازش ولی دیشب منو گذاشت خونه تا 2 نصفه شب با دوستاش بود گفت حوصله ندارم، وقتی از سرکار میاد یا تو گوشی یا پای قليون یا تو خودش، نه حرف میزنه نه چیزی، خدا شاهده پا به پاش تو بی پولی ها و بیکاری هاش موندم و کار کردم و خونه و ماشین خریدیم ولی از چنگم درآورد و فروخت و کل پولشو خرج کرد و الان مستاجریم الان هم زنگ زدم بیا ناهار با اینکه از دیشب دلخورم ازش ولی گفت بیا جدا شیم، آخه چرا اینقدر قدر نشناسه، من از هر لحاظ خانوادگی تحصیلات چهره اخلاق از اون بالاترم اینو حتی خانواش هم ميگن ولی همش ناسازگاره همش دنبال بهونه هست، خوب اگه منو نمیخواد پس چرا التماس میکرد برگرده؟  کسی ميدونه دلیل رفتارشو؟از طرفی دوباره نميتونم ازش طلاق بگیرم به خاطر خانوادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
2706