2410
2553
ممنون گلم که وقت گذاشتی و کامل جواب دادی من پسرم صداش گرفته و گلوش خلطی از همون اول همش بینیهاش میگر ...

خواهش میکنم الهی خداحفظش کنه ببین الان بچه هاخیلی درگیرالرژین خوب هواموادغذایی وراثت همه چی تاثیرداره دیگ 

ببین پسرمن خلط داشت ک اون نگران نباش خلط پشت حلق واس همون الرریه عفونی نیس حتی همین الان متخصص کودکان ببرم اگ دکترخودش نباشه نمیفهمن سربع انتی بیوتیک میدن ک من چون میدونم خلط حساسیت هست بدکترمیگم ونمیدم  حنمابراش قطره بینیش بریزک مجاری تنفسیش بازباشه بهترنفس بکشه هم بینیش کیپ نیس هم خلط  کمترمیشه 

زادیتن رونمیدونم چندوقت هست ک میدی ولی معمولایکی دوماه طول میکشه تاکمکم اثرکنه 

اگه خس خس سینه داره اون سینگولرروبهش بده حتما

پسزمن بیتیش کیپ بودخلطش زیادبودعطه سرفه ابریزش بینی پی پی شل دفع زیلدداشت ولی خس خس نداشت یکی دوبارب خس خس رسیدفقط ک بعش اسپری داد

ولی دخترم خیلی زودب خس خس رسیدبراهمون بهش قرص روزودترداد

خس خس سینه مهمه بایدزودرفع بشه اگ بمونه طوللنی بشه اون موفع میبینی ک ریش هم اذیت میشه البته اینادوک میگم نترسیااین واس وقتیکه خیلی زیادایتجودی باشه داروندی شماک دارومیدی دیگ نگران نبلش 

راستی چراتست الرژی نمیدی واسش 

ببرتست پوستی بده مشخص میشه ب چیاحساسه هم تنفسی هم غذایی 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ندارم جون خوبی؟؟تینا جونی خوبه؟ممنون کارن هم خوبه  اره راست میگی عزیزم من برای عسل که اصل ...

سلام عشقم خوبی 

تبنام خوبه 

پس میری دوباره سرکارخوبه برات تنوع هم مبشه 

پسرتم کمکم عادت میکنه 

فقط اینکه باقطره چکون خسته نمیشه موفع خوردن؟

بعضی بچه هاچقدمقاومت میکنن ک شیشه نگیرن وافعابراپدرمادرسخت میشه اینطوری 

حالاخوب موفعی رفتی ریگ غذامیتونه بخوره بااوناسیرمیشه تاشمابیای 

وخدایی که بشدت کافیست
بچه ها هستيد؟ ميشه جواب بديد دخترم از ديشب فقط تب داره،احساس ميكنم بيشتر سرش و پيشونيش داغن..چرا؟؟ ...

ببین برادندون تب نمیکنن فقط بدنشون گرم میشه 

این روزاهواخیلی گرمه خنک نگهشون داریدبیرون نبرید

اب مرتب بدین 

اگ خدای نکرده مریض شده تب کرده ک خوب دورش میگذره 

اگ واس دندونم هست این گرماممکنه دوس روزبره بیاد

ولی حتمابراش دماسنج بزاربعدقطره بده 

الان چطوره خوبه؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
2456
پسر من قبلا خوب بود نمیدونم یهو چش شده حتی خودمم دیگه نمیتونم کنترلش کنم چه برسه به مامانم همش بد قل ...

الهی ۸تادندون داره 😍😍

تبناهمون دوتاهه هنوز

اشکال نداره ماهم ادمیم بالاخره یوقتاکم میاریم 

ازخستگی 

ولی دیگ دعواش نکن لحنتومیفهمه غصه میخوره 😙😙

وخدایی که بشدت کافیست

بچه هااراین عروسک پارچیاک تودست میرن نمیدونم اسم خاصی دارن یانه ولی دیدین دیگبچه های دخترخالم داشتن اومدن خونمون باهاش بازی کردن صداهای بچگونه درمیاورن این بچه فک کنم دوساعت یسره خندیداینقدخوشش اومده بودمیخوام واسش بخرم کلی سرگرم شدگفتم بگم بهتون 

وخدایی که بشدت کافیست
الهی ۸تادندون داره 😍😍 تبناهمون دوتاهه هنوز اشکال نداره ماهم ادمیم بالاخره یوقتاکم میاریم  ...

اره هشت تا داره خودمم خیلی عصبی شدم از بس بهش چی گفتم قبلا خیلی جلو خودم میگرفتم ولی چند روزه نمیتونم نمیدونم شاید بخاطر پریود ی بود اعصاب نداشتم😌

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
خوب خداروشکر تیناخوبه ولی بعضی وقتاقاطی میکنه خخخ  پربشب ساعت ۴ونیم دیدم بالاسرم نشسنه موهامو ...

نیکان اوایل که یاد گرفته بود چهار دست و پا بره شب بلند میشد یه دور تو تاریکی تو خونه می گشت دوبار میومد می خوابید ....راستی نیکان دست بزنم داره میاد کنارم یهو چند تا محکم میزنه تو گوشم منم بهش میگم نکن من گناه دارم می خنده و دوباره میزنه 😂

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2714
بچه هااراین عروسک پارچیاک تودست میرن نمیدونم اسم خاصی دارن یانه ولی دیدین دیگبچه های دخترخالم داشتن ...

چه خوب منم براش بگیرم من که الکی صدای عطسه کردن در میارم غش غش میخنده خیلی خوشش میاد یا بهش میگم بوووف اونم سریع تکرار میکنه بوووف تنها کلمه ای هست که بهش میگم تکرار میکنه 

منم بخدا میزنم تو سر خودم قبلا تا یه چی بهش می گفتم باباش میگفت هیچی نگو ولی آلان باباشم جرئت نداره ...

دقیقا ما هم روزی ده بار میگیم غلط کردیم ببخشید 🤪🤪🤪

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
منکه دارم میرم عزیزم چاره ای نیست با قطره چکون میدن دیگه  آدم دلش براشون میسوزه اما خب بالاخره ...

سلام عزیزمممم مبارکهههه😘😘😘😘 خوب بسلامتی انشاله 

میدونی پسر تو خوش اخلاقه با قطره چکون میدن جیغ نمیزنه خوبه ولی این تحفه🤣همچین جیغ بنفش میزنه تازه سیر هم هست . من خانوادم میگن نرو چون میگن جونی واست نمیمونه ولی همکارم  میگه برگرد زودتر سرکارت 

حالا نمدونم چکار کنم

من خداروشکر شوهرم در کارهای خونه خیلی کمکم میکنه منکه آشپزی هم خیلی کم میکنم فقط مشکل اخلاق رهام هست که واقعا ادم را کلافه میکنه 

حالا واقعا نمدونم چکار کنم میترسم اعصابم از اینی که هست داغون تر بشه 

بچه ها هستيد؟ ميشه جواب بديد دخترم از ديشب فقط تب داره،احساس ميكنم بيشتر سرش و پيشونيش داغن..چرا؟؟ ...

عزیز دکتر بمن گفت تب بچه ها مرکزی هست روی شکم و سر 

ولی تا ۳۷.۲ اصلا تب نیست 

سلام عزیزمممم مبارکهههه😘😘😘😘 خوب بسلامتی انشاله  میدونی پسر تو خوش اخلاقه با قطره چکون میدن ...

دوستان خوبم نظرتونو بدین میخوام بدونم مرسی 😘😘

2706