2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب خداروشکر تیناخوبه ولی بعضی وقتاقاطی میکنه خخخ  پربشب ساعت ۴ونیم دیدم بالاسرم نشسنه موهامو ...

اخ خدا مردم از خنده 🤣🤣🤪🤪🤪🤪🤪 از دست تینا وروجک 

رهام که اینقدر موهای منو میکشید روانیم کرد دیگه دعواش میکنم البته با لحن خوب و میگم نباید اینکارو بکنی دیگه جدیدا سریع موهامو ول میکنه اما تا حواسم پرت شه میزنه توی سرم و موهامو میکشه و اواز میخونه بدجنس 

اره دیگه پسر شیطونتره 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2728
این کاروحتمامیکنم ایشالاوه بخوره

اگر حالشو داری امشب موادشو بریز توی شیشه واسه فردا صبح بزار روی گاز 

راستی یکم هم اب داخل شیشه بریز 

امروزدرست کردم به کم خورد فقط مشکل فقط شیرخوردنه درروز به زور توخواب بهش میدم دیگه واقعا کلافم کرده

با سرنگ بده 

پسر منم ۳ هفته شیر نمیخورد اصلا 

واقعا مکافات داشتم میدیدی ۵ ساعت گشنه هست 

نه از اول ندادم الان هم دیگه نمیگیره ..

منم مشکلم همینه شیشه نمیخوره چجوری برم سرکار آخه 

خب چکار باید کرد وقتی گشنه بشه مامانم چکار کنه فکر کمم باید قید کارم را بزنم 😥

ممنون مای بی بی جون 😙

فدات شم غصه نخور 

ببین واقعا یکجاهایی ادم کم میاره  ولی تو به تلاشت ادامه بده و سوپ درست کن با همون دستوری که گفتم چون گندم داره و فوق العاده خوشمزه میشه من خودم از سوپش میخورم 

بخدا من اینقدر رهام استفراغ میکرد زندگیم به گند کشید فکر کن چند سری پتو شستم امروز بخدا میخاستم گریه کنم 

یکروز ۴ مرتبه روی من استفراغ کرد خونه مامانم بودم ۴ مرتبه لباسای مامان و خواهرمو گرفتم بعد جیع میزد نمیتونستم برم حموم 

سلام عزیزخوبی  کارن جونم خوبه ؟ میگم ک حالادکتدتوقبول داری ولی ببین کیوی زیردوسال ممنوعه پرزا ...

سلام ندارم جون خوبی؟؟تینا جونی خوبه؟ممنون کارن هم خوبه 

اره راست میگی عزیزم من برای عسل که اصلا عجله ندارم و گلابی هم خودمم بیشتر موافقم ؛کی‌وی نمی‌دم ؛همون انجیرو دارم میدم 

یبوست هم دردسره واقعا غذا هم خوب نمیخوره

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

بچه ها جون من سه روزه دارم میرم سرکار ؛کارن رو میزارم‌ خونه ؛یکهفته ای مامانم هس تا به همسرم عادت کنه ؛دیروژ مامانم میگفت خیلی بغض کرده بوده و همش اشک توو چشاش بوده الهی بمیرم واسش 

در ضمن خودمو کشتم تونستم ۶۰سی سی بدوشم ؛اونم با قطره چکون میدن بهش

ظهرا که من میام همچین بغلم می‌کنه که آدم دلش کباب میشه ،😃😌😌😌😥 

بچه ها هستيد؟ ميشه جواب بديد دخترم از ديشب فقط تب داره،احساس ميكنم بيشتر سرش و پيشونيش داغن..چرا؟؟ ...

عزیزم شاید مال دندوناش باشه 

تبشو گرفتی؟بگیر اگه بالا بود استامینوفن بده الکی نده 

ایشالا بهتر شده زودد

منم مشکلم همینه شیشه نمیخوره چجوری برم سرکار آخه  خب چکار باید کرد وقتی گشنه بشه مامانم چکار ک ...

منکه دارم میرم عزیزم چاره ای نیست با قطره چکون میدن دیگه 

آدم دلش براشون میسوزه اما خب بالاخره بچه ها بزرگ میشن خدا کمک کنه سالم بزرگشون کنیم 

2706