2737
2734
من تو بارداری داشتم .چند روز پیش رفتم دکتر تغذیه گفت از تیرویید بده از دادم5.4 بود دکتر گفت باید بری ...

میشه اگ رفتی یگی بهت چی میگه ک بخوری بانه؟

وخدایی که بشدت کافیست
میشه اگ رفتی یگی بهت چی میگه ک بخوری بانه؟

ندارم جون سلام...

من پسرم شش ماه و نیمه توی تاپیکاتون درباره پودر سینگولار آگه درست بنویسم اینکه نگران عوارصش بودیم دکتر به پسر من داده و من سه بسته استفاده کردم بنظرت بده برا ایندشون عوارضش چیه از غصه دارم می میرم زنگ منشی یه دکتر دیگه زدم اشنامه گفت اصلا پودرو نده شربت زادتین رو بده بچه منم کوچولو میگم نکنه عوارضش بیشتر باشه 

.......خدایا شکرت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من میذارم دوساعت که بشه دیگه خیلی گریه میکنه چون کار میکنم مجبورم هر از گاهی بدمش باباش یا عمه ا ...

جدی پس نی نی تو هیچ جوره آروم نمیشه ممه فقط و بس 😫😫😫

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
[QUOTE=98007172]دوستان شماها نی نی ها رو تنها میزارید ؟ مثلا برید بیرون  بزارید خونه مامان یا۴ ...

سلام الهام جون خداروشکر رهام خوب شد ولی خودم روانی شدم ازین وابستگی رهام نمدونم چکار کنم تینا کلا بچه بدقلقی نیست 

2731
من پیش باباش میذارم میتونه بخوابوندش ولی وقتی ممه بخاد دیگه کاریش نمیشه کرد واس همین خیلی تنهاش نمیذ ...

اخ اخ این ممه بگم چی بشه . تو هم بچت شیشه نمیگیره؟

سلام الهام جون خداروشکر رهام خوب شد ولی خودم روانی شدم ازین وابستگی رهام نمدونم چکار کنم تینا کلا بچ ...

پسر من قبلا خوب بود نمیدونم یهو چش شده حتی خودمم دیگه نمیتونم کنترلش کنم چه برسه به مامانم همش بد قلقی میکنه دو روزه دیونم کرده انقدر بهش بد و بیراه میگم اخرشم کلی غصه میخورم که چرا اینجوری بهش گفتم 😣

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
پسر من قبلا خوب بود نمیدونم یهو چش شده حتی خودمم دیگه نمیتونم کنترلش کنم چه برسه به مامانم همش بد قل ...

میگن ممکنه دندون اولیا اذیت نکنن بعدیا اذیت کنن و بدقلق بشن شاید از دندونشه

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
ندارم جون سلام... من پسرم شش ماه و نیمه توی تاپیکاتون درباره پودر سینگولار آگه درست بنویسم اینکه نگ ...

سلام عزیزم

ببین من قرص سبنگولرمیدادم ک خارجیه همین ملوکاست میشه 

یادمه توبروشورقرص ملوکاست روک خونده بودم کلی چیرای وحشتناک نوشنه بودتاره پسزمن بزرگتربودک بهش سینگولرم دادچون الرژیش شدیدترشده بود

ولی دکترش بهم گفت فایدش برابچه من ازعارضش بیشتره 

الان ک ۷سال میگذره اراون موضوع ببین ن ننن باخیال راحت میگم بهت ملوکاست اصلابدردنمیخوره ک بخوادضررش ب بدن برسه یعنی گچ خالص همون ایرانیش رومیگم 

بلزسینگولربهتره ک نمونه خارحیه 

الان دخترمم الرژی داره بهش زادیتن میدم دکتربازبراش سینگولرم نوشت از۷ماهگی ولی خودم نمیدم بهش چون باهمون زاریتن جواب میگیره موندم یسالش بشه بهش سینگولرهم بدم چون اگزماداره والرژی  ب مایت وگرده چمن مطمءنابعدهابدترمیشه مجبورم ک این داروهاروبدم بهش 

چون پسرمودیدم ک اصلاالرژی تنفسیش مشخص نبوداز۶سالگی اینقده زیادشده ک دیگ یادم رفت یزمانی من فقط درگیرالرژی غذاییش بودم 

شما

میتونی همون زادیتن روبهش بدی 

فقط توفصل پاییززمستون سینگولربده 

چون بچه هاکوچکترن ب زادیتن خوب جواب میده الرژیشون بزرگترک میشن دیگ زادیتن جوابگونیس 

درکنارش سینگولرم بایدمصرف بشه 

ایناتحربه منه حالابازدکترت بچتودیده معاینه کرده ازوضعیتش بهترارهرکس دیگ باخبره 

الرژی روخیلی جدی بگیرمراعات کن چون کوچولوهستن زیر۶سال خیلی خیلی کنترل شده تره بعداعلایم تنفسیشون خیلی زیادمیشه پسزمن بااینکه کلاتحت نظربودمنم مواظب بودم پاییززمستون وضعیتش افتضاحه 

فقط اینکه یادت بلشع دلروهای الرژی واسم روک بچه میدی سالی یبارانزیمای کبدیشوچک کن 

ببخشیدطولانی شد

وخدایی که بشدت کافیست
سلام الهام جون خداروشکر رهام خوب شد ولی خودم روانی شدم ازین وابستگی رهام نمدونم چکار کنم تینا کلا بچ ...

خوب خداروشکر

تیناخوبه ولی بعضی وقتاقاطی میکنه خخخ 

پربشب ساعت ۴ونیم دیدم بالاسرم نشسنه موهامومیکشه گفتم حتمااب میخادالان میخابه تا۸ومیم صبح بیداربوددیگ من حال نداشتم 

دیشبم ۳خوابید

هرارچندگاهی مثلایهفته ده شب فوق العاده بدخواب مبشه واذیت میکنه بعدخوب میشه 

اینم بگم 

دخترایکم ارومترن درکل  پسراشیطونترحالاکجاشودیدی 

پسرمن بااینکه بچه شری نبودولی خیلی شیطونه کلافم میکنه بیصبرانه منتظرم مدرسه شروع بشه 😆😆😆😆😆😆یکم انرژیشواونجاتخلیه کنه 

وخدایی که بشدت کافیست
پسر من قبلا خوب بود نمیدونم یهو چش شده حتی خودمم دیگه نمیتونم کنترلش کنم چه برسه به مامانم همش بد قل ...

اگه جای من بودی چکار میکردی پس 

چون دارن حرف زدن یاد میگیرن جیغ میزنن.. عزیرم ولی سوپ را حتما واسش درس کن طفلیا نیاز به ویتامین دار ...

امروزدرست کردم به کم خورد فقط مشکل فقط شیرخوردنه درروز به زور توخواب بهش میدم دیگه واقعا کلافم کرده

💖💙
2706