2726

بچه ها اون یکی زی زی چرا نمیاد ؟پسر منم امروز ابروش خورد تو کمد سریع یه استخون زد بیرون خیلی ترسیدم براش یخ گذاشتم بهتر شد راستی بوووف بوووف فقط میکنه وقتی میگه بوووف دلم میخواد فقط بخورمش

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
بچه ها اون یکی زی زی چرا نمیاد ؟پسر منم امروز ابروش خورد تو کمد سریع یه استخون زد بیرون خیلی ترسیدم ...

وای چی شد نبردیش دکتر؟ نیاز نبود بخیه بشه؟

حتماروغن حیوانی بزن روش زود التیام پیدا میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چی شد نبردیش دکتر؟ نیاز نبود بخیه بشه؟ حتماروغن حیوانی بزن روش زود التیام پیدا میکنه 

نه عزیزم پاره نشد فقط سریع استخونش اومد بالا فوری یخ گذاشتم بهتر شد 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728
اهان منظورت ورم کردنش بوده من فکر کردم استخون پیشونیش رو دیدی!    

نه بابا 😌😌😌

مامان کارن جون شماچیکارکردی بایبوست پسرت من که تاشیاف نزارموتحریک نکنم پیپی نمیکنه هیچ دارووغذاومیوه ای هم جواب نمیده براش،دخترخالم المانه ازپزشک متخصص اطفال بیمارستانشون سوال کرده گفته یه سونوی شکمی حتماانجام بده یه وقت روده هاش مشکلی نباشه،گفته بعد۶ماه عم شیرکم کنم،همون شیرم بیشترباعثیبوست میشه بیشترغذابدم،حالابایدبرم مشهدسونوانجام بدم استرس گرفتم خدای نکرده مشکلی نباشه؟

مامان کارن جون شماچیکارکردی بایبوست پسرت من که تاشیاف نزارموتحریک نکنم پیپی نمیکنه هیچ دارووغذاومیوه ...

برو انجام بده تا خیالت راحت شه ایشالا که چیزی نباشه

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

سلام مامانا خوبین   نی نی های نازتون  خوبن یه مدت کم پیدا بودم  

الیسا از هفت ماهگی شروع کرد به چهار دست و پا تا الان که هشت ماه و نه روزشه خوب خوب نمیتونه بره اولش عقب عقبی میرفت الان جلو میره  عم چهار دست و پا کمی میری و عم سینه خیز تا خودشو به اسباب بازی برسونه بعد وقتی میخوابونش زمین خودش بلند میشه میشینه هشت ماهگی وزنش ۸۵۰۰بود و دست میزنه  بای بای میکنه  و با دستش میگه بیا  .آهنگ که میشنوه خودشو تکون میده دوتا دستشو میبره بالا و میچرخونه

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
بچه ها این پماد ماستلا برا سوختگی واقعا عالیه بذا زمان های ضرورت خیلی زود اثر میکنه پای پسرم با یبار ...

منم از اول با پماد ماستلا چرب میکنم تا حالا مشکلی نداشته

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
2706