2726
منم هستی عکس پسری رو بذارم پاک کنم بعدش 

عزیزم بزار چیزی نیومده

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید گلی دیر شد 

وی چه خوشمله. ماش الله موهاش چه خوشگله 😍😍😍

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2728
وی چه خوشمله. ماش الله موهاش چه خوشگله 😍😍😍

ممنون عزیز 

انشالا همیشه سالم باشن ولی من یذره بیخولیی بکشه یاشیرشو نخوره داغون میشم خیلی حساسم دیگه همه چیم میشه بچم حالا هم اونروز مامانم بهش زردآلو داد اسهال شده ضعیف شده میخوام بمیرم 

بعد یکی از اونور پامیشه میاد همچین حرفایی هم بزنه میخوام کلشو بکنم 😁

خدایا شکرت 🤗
ممنون عزیز  انشالا همیشه سالم باشن ولی من یذره بیخولیی بکشه یاشیرشو نخوره داغون میشم خیلی حساس ...

خیلی زور داره من که میترکم 

عزیزم زرد آلو نباید میداد تازه آدم بزرگ بخوره یه جوریه ش میشه منو خواهرم اون دفعه خوردیم دوتامون خیلی ببخشید  اسهال گرفتیم 

خیلی زور داره من که میترکم  عزیزم زرد آلو نباید میداد تازه آدم بزرگ بخوره یه جوریه ش میشه منو ...

منم ب مامان گفتم ولی هی پسرم از دستش می‌کشید خوشش میومد ومیخندید مامانم میدادش میگه گناه داره 

خدایا شکرت 🤗
منم ب مامان گفتم ولی هی پسرم از دستش می‌کشید خوشش میومد ومیخندید مامانم میدادش میگه گناه داره 

اوخی این بلا ها که همه چی میخوان منم بهش گوجه باغی دادم زبون میزد وقتی ازش میگرفتم گریه میکرد وی یه جوری میشد 😅😍😌

اوخی این بلا ها که همه چی میخوان منم بهش گوجه باغی دادم زبون میزد وقتی ازش میگرفتم گریه میکرد وی یه ...

عزیزم الان همه مزه ها رو دوس دارن امتحان کنن بخاطر لثه هاشونم هست میخوان همه چی رو ببرن سمت دهنشون 

خدایا شکرت 🤗
عزیزم الان همه مزه ها رو دوس دارن امتحان کنن بخاطر لثه هاشونم هست میخوان همه چی رو ببرن سمت دهنشون&n ...

اره پسر من که حالیش نیست خوردنی یا نه فقط اول باید ببره دهنش 

ماشالله خداحفظش کنه،عزیزم چندابان بدنیااومده؟قدش ووزنش ۷ماهگی چقدربود؟پسرمنم ماشالله تپله ولی تنبله ...

ماشاله ۴ تا دندون هزارماشاله 😘😘😘😘

اتفاقا امروز با مامانم رفتیم اصلاح صورت توی ارایشگاه این وروجک اصلا از بقلم پایین نیومد رو پام بود ارایشگر اصلاح میکرد  وسطشم جیغ زد که چرا منو نمتونه ببینه بااینکه رو پام بود 😖😖😖بخدا بچه من نوبره اینجا یک بنده خدا تاپیک زده بچش دو سالشه کاراش مثل رهام هس هنوزم خوب نشده مادر بنده خدا افسردگی گرفته دارو مصرف میکنه منم فوبیا گرفتم ازونموقع 🤪🤪🤪🤪

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
عزیزم خیلی ممنون 😍😍😍 20آبان به دنیا اومده دوتا دندون داشت الانم دوتا بالا دو تا هم پایین در اومده ...

عزیزم پسرمن ۷ماهگی وزنش نه ونیم وقدش ۷۱،ماشالله وروجک معلومه خیلی بازیگوشه خداهمه بچه هاروحفظ کنه زیرسایه پدرومادربزرگ بشن امین

عزیزم پسرمن ۷ماهگی وزنش نه ونیم وقدش ۷۱،ماشالله وروجک معلومه خیلی بازیگوشه خداهمه بچه هاروحفظ کنه زی ...

الهی امین روز به روز بیشتر فضول میشن

ماشاله ۴ تا دندون هزارماشاله 😘😘😘😘 اتفاقا امروز با مامانم رفتیم اصلاح صورت توی ارایشگاه این وروج ...

عزیزم همون که پربازدیدبودمیگفت اوتیسم داره،اینحرفاچیه الکی به خودت استرس نده بابا بچه های ما بچه های دشوارن بایدتحمل کنیم،انشالله بزرگ بشن فراموش میکنیم اینروزارم،امیدوارم شب عروسی زیاداذیت نشی، رهام جان خواهش میکنم خاله جان مامانوانقدراذیت نکن😩😩😩😩

2706