2726
بچه ها نی نیا شما دیگه بدون ساپورت میتونن بشینن؟دختر من هنوز بدون ساپورت نمیتونه .بهم میگن بچت تنبله ...

آره نینی جون من از دوهفته پیش خودش میشینه

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها مرسییی پریاجان  موز یبوستم می‌کنه البته ولی خب بچه ها بنظرم دوستدارن میوه گلابی هم میتونی ...

آره میتونیم بدیم گلابی پخته. 

سدنای من در ۱۳ آبان من و باباش رو از انتظار طولانی خلاص کرد و مارو شیفته خودش کرده   
2728
دندون نیش نزده  ولی خودش میشینه

ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ساپورت میشینه ولی باید کنارش باشم که یه موقع نیفته 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ...

خب بالش محافظ کنارش میزارم که اگرم خواست بیفته رو زمین نیفته اسباب بازیشم میزارم جلوش خودش بازی کنه.

مثلا توپ رو میندازه یه طرف و  دوست داره بگیره خم میشه به سمتش میفته به پهلو که بالش هست اینجور مواقع باید کمکش کنم

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
خب بالش محافظ کنارش میزارم که اگرم خواست بیفته رو زمین نیفته اسباب بازیشم میزارم جلوش خودش بازی کنه. ...

اهان..خب پس.. دختر منم مواقع بازی انقد هیجان داره که یهو میفته 😊

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ...

ندیگ خودش تنهامیشینه 

دقیقااز۶ماه ونبمش تنهانشست بردمش عکس گرفتم 

یوقتیم ک میخواداسباب بازی یاچیزی روازکنارش برداره اروم خودش دمرمیشه اینجورنیس ک بیفته روصودتش تعادلشودیگ بلده حفظ کنه

وخدایی که بشدت کافیست
فندقجان و مهرسا مامان نی نی گلی ها بهتر شدن؟! 

اره بارانی جان خداروشکر،اماقبلا هردوروزپی پی میکرد الان روزی ۳بارپیپی میکنه امادیگه خیلی ابکی نیس یکم بهترشده،ازمدفوعش هم خوب بودخداروشکر،به نظرتون ۳بارزیادنیس؟

باهاون خوب میکس نمیشه نمیخوره 😕 برقی هم ندارم. باید بخرم  مرسی از راهنماییت

من جدیدا سوپم این شکلی میشه چون جو میریزم البته لعابشو چون جو را نمتونه بجوه اخه من میکس نمیکنم فقط له میکنم با ته قاشق 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
شیر مادر برای بچه ای که آلرژی یا رفلاکس شدید نداره بهترین هست اما وقتی بچه مشکل داره تعصبات الکی واق ...

عزیز صبحا به بچت چی میدی 

پسرمنکه اصلا فرنی و تخم مرغ صبح نمیخوره نمدونم چی بدم بنظرتون؟

بچه ها نی نیا شما دیگه بدون ساپورت میتونن بشینن؟دختر من هنوز بدون ساپورت نمیتونه .بهم میگن بچت تنبله ...

نه با کمک میشینه یا رومبل جلوش،بالشت میزارم نیفته 

2706