2410
2553
اگر اشتباه نکنم پسرت  یه ماه بزرگتر از پسرمه درسته؟

اره تقریبا.فکر کنم بیست روز بزرگتر باشه. فسقل جانم هفت آبان دنیا اومد.

تیکر رو یادم نیست عزیزم یه نگاه کنم اگه یادم اومد بهت میگم خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها از ماه هشت میتونیم نون بدیم طبق برگه بهداشت،شماهاچطوری نون رو می‌دین؟؟؟ من بجای تخم مرغ میخوا ...

منم امروز بلدرچین دادم..ولی انگار تخم مرغ را بهتر دوس داش اگرچه من تفاوت انچنانی تو طعمش نمیبینم..ولی تخم مرغ را خیلی دوس داش

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
بچه ها از ماه هشت میتونیم نون بدیم طبق برگه بهداشت،شماهاچطوری نون رو می‌دین؟؟؟ من بجای تخم مرغ میخوا ...

بهداشت در مورد نان به من چیزی نگفت.ولی ابمیوه و تخم مرغ و ماست را گفت که بهش دادم..

2720
بهداشت در مورد نان به من چیزی نگفت.ولی ابمیوه و تخم مرغ و ماست را گفت که بهش دادم..

تو برگه ای که ندارم جان عکسش گذاشته بود نون رو زده

آبمیوه چی رو دادی عزیزم؟؟؟

راستی موز هم میدی؟از کی میشه داذ؟

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
تو برگه ای که ندارم جان عکسش گذاشته بود نون رو زده آبمیوه چی رو دادی عزیزم؟؟؟ راستی موز هم میدی؟از ...

ابمیوه سیب دادم..گفت اب سیب و هویج میتونم بدم.موز هم میشه داد ولی هنوز ندادم..البته گفت موز شکم پره و یوقتایی بدید که غذا و شیر خورده باشن.

من کم کم دارم حافظه ام از دست میدم خخخخ

اما یادمه به دخترم نون لواش دادم چون حالت نرم و خمیری شد تو گلوش گیر کرد.

نون بربری یا سنگک بهتره یه تکه بده دستش و خودت حتما حتما کنارش باش ،نی نی خودش نون رو خیس میکنه و کم کم میخوره.

میتونی توی اب گوشت هم براش تکه های خیلی کوچولو بریزی

2714
وزن پسرم کم شده ولی خداروشکر هنوز رو نمودارش هست.... بهداشت گفت چون شیرمادرو از این به بعد کمتر میخ ...

وزن ۹۷۰۰ک خیلی خوبه برا۶ماهگیش چرامیگی کمه 

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها نی نیا شما دیگه بدون ساپورت میتونن بشینن؟دختر من هنوز بدون ساپورت نمیتونه .بهم میگن بچت تنبله ..دندون هم هنوز نیش نزده... بقیه کاراش زودتر از سنش بود ولی این دو مورد خبری نیس 

ابمیوه سیب دادم..گفت اب سیب و هویج میتونم بدم.موز هم میشه داد ولی هنوز ندادم..البته گفت موز شکم پره ...

آها مرسییی پریاجان 

موز یبوستم می‌کنه البته ولی خب بچه ها بنظرم دوستدارن

میوه گلابی هم میتونیم بدیم؟البته پخته شو میگم

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
وزن ۹۷۰۰ک خیلی خوبه برا۶ماهگیش چرامیگی کمه 

آره عزیزم رو نمودار هست ولی نسبت به رشد قبلش کم شده بود چون ماهی ۱۳۰۰ اضافه میکرد ولی از ۴ ماهگی ماهی ۵۰۰گرم اضاف میکنه 

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2706