2726
اره حق با توست اینکار واقعا شجاعت میخاد از بس مردم حرف میزنن

شیر مادر برای بچه ای که آلرژی یا رفلاکس شدید نداره بهترین هست اما وقتی بچه مشکل داره تعصبات الکی واقعا بیهوده است و فقط باعث دردسر و اذیت مادر و نی نی میشه.

فندقجان و مهرسا مامان نی نی گلی ها بهتر شدن؟! 

سلام عزیزم خوبی 

پسرخوشگلت چطوره 

میگم ک سوپ مبخوره؟؟

تینااصلالب نمیزنه دیگ 😑تازه روزی یبارمیدم بش همونم استقبال نکرد

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی  پسرخوشگلت چطوره  میگم ک سوپ مبخوره؟؟ تینااصلالب نمیزنه دیگ 😑تازه روزی ...

سلام مهربون مرسی 

خودت و تینا گلی چطورید؟ گل پسرمون خوبه؟

خوبه اما نق نقو شده شدید و فقط میخواد بغل باشه.خخخخ

سوپی که توش هویج و جعفری ریختم رو نخورد اصلا . دیروز با سیب زمینی و گشنیز درست کردم دوس داشت.راستی یه چیزی امتحان کردم وقتی گرم باشه بهتر میخوره یه کم که میره به طرف سرد شدن اصلا لب نمیزنه بهش.امتحان کن ببین چطوری بیشتر خوشش میاد.

من صبح حریره میدم و حوالی دو بعدازظهر سوپ. 

2728
باهاون خوب میکس نمیشه نمیخوره 😕 برقی هم ندارم. باید بخرم  مرسی از راهنماییت

میتونی از صافی رد کنی سماجون. با پشت قاشق بکش روش حالت میکس شده میشه

فقط باید گوشتش کامل کامل پخته و نرم باشه

سلام مامانا نینی های گل خوبن؟ امروز واکسن ۶ماهگی پسرمو زدم دعا کنید تب نکنه

ان شاءالله که راحت براش بگذره . قطره اش رو حتما مرتب بده که تب نکنه.

وزن و قدش خوب بود تاراجون

سلام مهربون مرسی  خودت و تینا گلی چطورید؟ گل پسرمون خوبه؟ خوبه اما نق نقو شده شدید و فقط میخو ...

فدات شم 

اره سرد ک اصلانمیخوره بایرابکی ابکی باشه یکمم گرم 

ولی دوس نداره اصلا

من منتظرم تست بدم واسش بعدسیب زمینی وگوشتم اضافه کنم 

حریره ندادم پسرمب بادوم حساسبت داشت باینم گعت نده 

فرنیم دوس نداره 

راستش ازبس وقت کم میادم ب غذاش نمیرسم زیاد

مخصوصاک دکترگفت تاتست نداری چیزی بسوپش اضاعه نکن فقط هوبج برنج گشنیزبامرغ 

همیناروهم دوس نداره 

ولی خیلی ب غذلی سفره علافه نشون میده ک لونم من نمیدم 

حالامنتظرم هفته دیگ بشه تخم مرغ بدم بش حداقل 

وخدایی که بشدت کافیست
ان شاءالله که راحت براش بگذره . قطره اش رو حتما مرتب بده که تب نکنه. وزن و قدش خوب بود تاراجون

ممنو از دعای خیرت

قدش ۷۱ بود 

وزنشم ۹۷۰۰

کلا از چهار ماهگی هرماه فقط نیم کیلو اضافه میکنه

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
فدات شم  اره سرد ک اصلانمیخوره بایرابکی ابکی باشه یکمم گرم  ولی دوس نداره اصلا من منتظر ...

حریره که نمیتونی بدی،فرنی هم که دوس نداره

سوپش هم که باید فعلا همین ترکیب رو داشته باشه ،پس فعلا کار خاصی نمیشه کرد. ایشالا تست رو بدی الرژیش مشخص بشه حداقل میتونی یه تنوعی تو غذاش بدی.

واقعا وقت کم میاد با این فسقلی ها 

ممنو از دعای خیرت قدش ۷۱ بود  وزنشم ۹۷۰۰ کلا از چهار ماهگی هرماه فقط نیم کیلو اضافه میکنه

هم وزن فسقل جان منه . کلا از چهار ماهگی به بعد وزن گرفتنشون فقط شده باعث نگرانی . خداکنه با غذای کمکی بهتر بشن .

هم وزن فسقل جان منه . کلا از چهار ماهگی به بعد وزن گرفتنشون فقط شده باعث نگرانی . خداکنه با غذای کمک ...

وزن پسرم کم شده ولی خداروشکر هنوز رو نمودارش هست....

بهداشت گفت چون شیرمادرو از این به بعد کمتر میخورن طبیعتا وزنشون اون رشد سریع اوایل رو نداره پس طبیعیه که وزنشون پایین میاد

بعدش چون قبلا همش خواب بودن الان تحرک زیادی دارن قدشون رشد خوبی داره ولی وزنش نه

هم وزن فسقل جان منه . کلا از چهار ماهگی به بعد وزن گرفتنشون فقط شده باعث نگرانی . خداکنه با غذای کمک ...

اگر اشتباه نکنم پسرت  یه ماه بزرگتر از پسرمه درسته؟

وزن پسرم کم شده ولی خداروشکر هنوز رو نمودارش هست.... بهداشت گفت چون شیرمادرو از این به بعد کمتر میخ ...

اره دیگه وزن گیریشون کم میشه هم بخاطر دندون هم بازیگوشی تو شیر خوردن هم تحرک و....

فسقل جان من که این دو ماه اخر فقط هربار ۲۰۰ گرم اضاف شد.

2706