2726
اره نمی گم حوصله بحث ندارم سه ساعت برام توضیح بدن که خوب نیست و اینجوره همون یه کلام میگم نه شیر خود ...

دقیقاعین من منم الان سه ماهه به هیچ کس نگفتم شیرخشک میدم ازبس که نصیحت میکنن 

💖💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تاپیک زدم هرکس دوست داره بره نظرشو بگه ممنون میشم عشقولیااااا😘😘😘😘

عزیزم همون یک تومن بدی بهتره حالا ربع نمیتونی واقعا گرونم هس ارزش پولمون تواین چندماه خیلی پایین اومده   ،اون موقع که برادرت ربع داده انقدرارزش پولمون پایین نبود،من همینجانظرمودادم گفتم شایدنری تاپیکت😊😊😊😊

2728
دقیقاعین من منم الان سه ماهه به هیچ کس نگفتم شیرخشک میدم ازبس که نصیحت میکنن 

خوب کاری میکنی من نمیدونم چی تو شیر مادر دیدن که هی میگن

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها من از وقتی که ازدواج کردم یه دو سه تا ورق اچ دی مصرف کردم اما حالت تهوع شدید میگرفتم دیگه استفاده نکردم از اون موقع تا حالا دو سه سال گذشته الان این ماه شروع کردم ال دی خوردن ولی گلاب به روتون اسهال شدم چند روزه تو شکمم انگار پیچ تابه یعنی بخاطر اینه کسی هست استفاده کنه همچین علائمی داشته باشه؟؟؟؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
گاهی وقتا دوبار در روز ....اما شاید دو روز یکبار هم کار نده 

شما هم مثل من از آخر ماه پنج غذا رو شروع کردی میشه بگی مثلا اگه سوپ میدی تو پی پیش تیکه های هویج هست یا نه دختر من که مثلا روزی یک بار میکنه روز بعدش پنج بار ولی مقدار کمتر

گروه قرمز.وزن اولیه79وزن هدف58
شما هم مثل من از آخر ماه پنج غذا رو شروع کردی میشه بگی مثلا اگه سوپ میدی تو پی پیش تیکه های هویج هست ...

بله از ۵ ماهگی غذا داد

تیکه هویج ندیدم دقت نکردم اماجعفری چرا 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
عزیز دل من چند سری اینجا گفتم بقیه سوپ را خودتون بخورید دور نریزید برای میکس کردن هم از گوشکوب برقی ...

باهاون خوب میکس نمیشه نمیخوره 😕 برقی هم ندارم. باید بخرم  مرسی از راهنماییت

آقا محمد مهدی من متولد 97/8/7
دوستان یه سوال داشتم. از وقتی به بچه م غذا کمکی میدم انگار شیرم خیلی کمتر شده.قبلا یه ساعت شیر نمیدا ...

منم همينطور شدم دقيقااا

نميدونم طبيعيه يا نه 

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
دوستان یه سوال داشتم. از وقتی به بچه م غذا کمکی میدم انگار شیرم خیلی کمتر شده.قبلا یه ساعت شیر نمیدا ...

به نظرم طبیعیه چون بچه ها که غذا میخورن خودبه خود کمتر شیر میخورن 

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2706