2726
نی نی های شما چندبار در روز پی پی میکنن 

دختر من که هفته ای یه بار ولی نه گریه میکنه ونه زور میزنن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره والا این دکترواینا آدمودیوونه میکنن منوه دیگه ازامروز خودمومیخوام بیخیال کنم انقدغصه نخورم همین ...

انشالله بهترمیشه،خب حالا خوبه شیرتونمیخوره اگرنه عین من یکسره شیرحرص وجوش😥😥😥😥

چجوری یعنی

ببین من فقط گفتم براش مرغ یا خروس کشتن و لاشه رو دادم به فقیر اگر نمیشناسی میتونی به کارگرای روزمزد ساختمون بدی اونادهم خیلی مستحق هستن 

و  خواهرشوهرم گفت اگر خونش را بیاری جای در حیاط بریزی و بچه را رد کنی بهتره اما من نکردم نمیشد خونه اپارتمانی 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2728
اره درسته  الان دخترت ۷ماهش شده اره؟؟؟ میوه زوده الان من ازدکترپرسیدم گفت ماه ۸اخراش بده  ...

ندارم جان میگم کاش بچه هاییکه الرژی دارن و شدیده از اول مثل تو شیرخشکی میشدن که اینقدر عذاب نکشن واقعا تجربه معلم خوبیه 

اخه مادر پنیر خورده بچه اسهال شده والا خیلی سخته بخدا اینو بخور اونو نخور 

ندارم جان میگم کاش بچه هاییکه الرژی دارن و شدیده از اول مثل تو شیرخشکی میشدن که اینقدر عذاب نکشن واق ...

خوب اخه بعضیاتعصب زیادی دارن روشیزمادرمیگن الابلاشیرخودمون وقتی شبزخودت سمه چه اصراریه اخه 

منم دوس داشتم شیرخودموبدم ولی وقتی نمیشه اصراری نکردم 

شیرخشک خوردراحت شد

این دست خودپدرمادره دیگ بدکترربطی نداره 

دکترسردومی بهم گفت شیرخودتوبده تابروزالرژی بملندک نداشتم اصن ولی ریسک نکردم گفتم دوباره ی تجربه روتکرارنمیکنم شیرخشک میدم خودبچه عذاب نمیکشه

همون خونی ک میادتوپی پیشون میدونی چقددل دردداره واسشون 

پسزمن روری ۱۵بازشکمش میزفت یچیزی میگم یچیزی میشنوی 

خونم بودتوش تادیگ اینقدشدیدشدبیمارستان خوابیدیهفته 

وخدایی که بشدت کافیست
خوب اخه بعضیاتعصب زیادی دارن روشیزمادرمیگن الابلاشیرخودمون وقتی شبزخودت سمه چه اصراریه اخه  من ...

طفلک پسرت چقدر عذاب کشیده واقعا خوب کاری کردی تینا رو نجات دادی منم خیلی اینجا میبینم بچه ها عذابن غصه میخورن بقول تو ما اگر خون توی مدفوعمون بیاد چه میکشیم حالا چه برسه به بچه 

متاسفانه توی ایران بصورت غیرعلمی روی همه چی تعصب دازن ...شیرمادر...زایمان طبیعی....مصرف مسکن....

طفلک پسرت چقدر عذاب کشیده واقعا خوب کاری کردی تینا رو نجات دادی منم خیلی اینجا میبینم بچه ها عذابن غ ...

منم از شیر گرفتمش وقتی نمیخوره که مجبورش نمیتونم بکنم هر کی می بینتم جرات نمیکنم بگم شیر خشک میدم یه مدت بود میخاستم ازش بگیرم خیلی عذابم میداد از بس که می گفتن وای نه شیر خودتو بده واقعا اعصابم بهم میریخت اما الان دیگه راحت شدم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
منم از شیر گرفتمش وقتی نمیخوره که مجبورش نمیتونم بکنم هر کی می بینتم جرات نمیکنم بگم شیر خشک میدم یه ...

اره حق با توست اینکار واقعا شجاعت میخاد از بس مردم حرف میزنن

اره حق با توست اینکار واقعا شجاعت میخاد از بس مردم حرف میزنن

باورت میشه اون دفعه خواهر. شوهرم گفت می ری بیرون مگه بچه شیر نمیخواد الکی گفتم میدوشم براش میزارم یا یکی دیگه از همسایه ها میگفت شیر خودت حتما بده که ال و با هست 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
باورت میشه اون دفعه خواهر. شوهرم گفت می ری بیرون مگه بچه شیر نمیخواد الکی گفتم میدوشم براش میزارم یا ...

هان بابا نگو بهشون دنبال دردسر نیستی که اما کار خودتو بکن 

هان بابا نگو بهشون دنبال دردسر نیستی که اما کار خودتو بکن 

اره نمی گم حوصله بحث ندارم سه ساعت برام توضیح بدن که خوب نیست و اینجوره همون یه کلام میگم نه شیر خودم میدم اسایشم دارم 

2706