2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااا.ادم میترسه نفس کم بیارن 😊 فبلا من میذاشتمش رو تشک بازیش و میرفتم به کارام میرسیدم الان اصل ...

نه بابا عزيزم منكه بهركي گفتم ميگه بره رودستاشو و چهار دست وپا يا سينه خيز كنه اوضاع وخيم تر ميشه ،همش بايد دنبالشون باشي و مراقبشون باشي 😃😃مدامم خونه رو احاره كني 😊😊😊😊

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
2728

بچه هاکدومتون پدی لاکت میدادین ؟من پدی لاکتشوازشنبه دیگ قطع کردم ازخودشنبه تاالان گریه میکنه بادشکمش وحشتناک شده درست حسابی نخوابیده اصن کلافس 

بچه های شمام قطع کردین اینطوری شدن؟؟نمیدونم بدم بهش بازیانه دلم میسوزه واسش طفلک درست نخوابیده 

وخدایی که بشدت کافیست
بچه هاکدومتون پدی لاکت میدادین ؟من پدی لاکتشوازشنبه دیگ قطع کردم ازخودشنبه تاالان گریه میکنه بادشکمش ...

من تقریبا ده روز پیش قطع کردم اما به این شدت که میگی نشد گریه هاش.

کلا یه کم نفخ داره هنوز اما الان دو روزه بهش گریپ میکسچر دادم و بهتره.

بچه هاکدومتون پدی لاکت میدادین ؟من پدی لاکتشوازشنبه دیگ قطع کردم ازخودشنبه تاالان گریه میکنه بادشکمش ...

من خیلی وقته قطع کردم و.مشکلی نداشت. مطمینی دلیلش از قطع کردن پدی لاکته؟ 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

همون وقت دکتر بهم.گفت برای تقویت سیستم گوارششون عالیه پس شاید اشکال نداشته باشه دوباره بهش بدی.

اگه بشه سه شنبه میرم دکتر قبل از تعطیلات یه چکاپ کلی کنه ازش میپرسم.

چقدر بهش میدادی؟

من پدي لاكت ميدادم ،هنوزم ميدم عزيزم ،دفعه پيش كه قطع كردم نا اروم شد و دوبار بالا اورد 

من توو يك تاپيكي خوندم كه پدي لاكت تا قبل غذا خوردن بچه ها مشكلي نداره منم ميدم 

ماي بيبي دختر كجايييي؟؟؟

از قد و وزن كارن پرسيده بودي توو تاپيك قبلي،امروز بردمش بهداشت،اين ماه همش ٧٠٠گرم اضافه كرده ،شده ٨٥٠٠بود با قد ٧١.

منم با بچه ها موافقم. پدی لاکت فقط پروبیوتیک هست حاوی باکتری های مفید برای سیستم گوارشی. من دخترم ۴ ماهشه هنوز پزشکش پدی لاکت میده. البته من یکی دو ماه نمیدادم چیزی نشد.

بخصوص اگه نوزاد یه مدت انتی بیوتیک مصرف کرده باشه، انتی بیوتیک میتونه باکتری های مفید رو هم از بین ببره و پدی لاکت خوبه برای جبران اون باکتری ها. از پزشکش بپرس ندارم جون و بازم بده به نظرم. فقط مطمئنی از قطع پدی لاکته؟

مامانایی که مثل من نی نی هاشون خوب شیر نمیخورن و وزن گیریشون کند شده یا مشکوک به رفلاکس هستن، این کانال دکتر مقدادی هست مطالب مرتبط داره اگه دوست داشتین سر بزنین.

@drbehrouzmeghdadi2

ندارم جون دخترتو بردی آزمایش فاویسم ؟ جوابشو گرفتی؟

بهداشت بهم گفت همون روزی که واکسن ۴ماهگی میزنید باید آزمایششو بدین یعنی فردا

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
سلام خانوما تایپیک جدید مبارک بچه ها پسرم ابله مرغان گرفته بود بعدشم خودم گرفتم وای دیگه دارم میمیر ...

سلام عزیزم

وای چقدر سخت بوده. الان خوب شدین؟ نی نی خیلی اذیت شد؟ فک کنم آبله تو بزرگسالی هم خیلی سخت هست امیدوارم زود خوب و تقویت شی مامان گل

2706