2726
پریاجان اگ اومدی میشه بگی عفونت ادراری ک دخترت داشت دکترچه دارویی داد؟کلاچه ازمایشایی دادی بجزادرار؟ ...

اول ازمایش ادرار داد و سفیکسیم که البته نوع انتی بیوتیک را ازمایشگاه با توجه به ازمایشش میگه. کدوم سازگاری داره. بعد گفت دوباره تکرار بشه که تکرار کردیم دیگگه عفونت نداش گفت سفیکسیم قطع بشه و سوسپانسیون.  کوتریوکسازول داد گفت فعلا مصرف کنه که دیگه عفونت نگیره. بعد یه سونو هم نوشت گفت ببینیم یوقت عفونت ادرارش از سنگ یا برگشت ادرار نباشه که انجام دادیم نبود...ولی گفت اگه خدای نکرده دوباره تکرار شد باید اسکن از کلیه بگیرید 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول ازمایش ادرار داد و سفیکسیم که البته نوع انتی بیوتیک را ازمایشگاه با توجه به ازمایشش میگه. کدوم س ...

ممنون ازتوضیحت 

ایشالاک دیگ نمیگیره

من دورفعه بیرون بودم تابیام خونه پی پی بشوزم دیرشدهمش میترسم ازعفونت ادراری 

دختراخیلی سخته نمیزکردنشون 

دخترمن ک پی پی میکنه ازاین جلوتاپس کلش هست😐😐

وخدایی که بشدت کافیست
2728

بچه ها دختر من همینطور مرتب میره رو شکم بعد اذیته باید برگردونمش..باید بشینم کنارش.اصلا به کاریم نمیرسم..برای نی نی ها شما هم همینطوره؟ کارمون داره سخت میشه 🤗

بچه ها دختر من همینطور مرتب میره رو شکم بعد اذیته باید برگردونمش..باید بشینم کنارش.اصلا به کاریم نمی ...

اره عزيزم كار منم شده همين،😊من اونروز به همسرم ميگم ديگه همون يك غذا هم ميپختم الان نخواه از من چون با اين جوجو شدني نيس ،يعني به هيييچ كاري نميزاره برسم ،من مدام درگير برگردوندنشم😊😊😊

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
فکرکنم اصلا جایی نیست که پست های ذخیره شده رو نشون بده

اره مثل اینکه نیست 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
اره عزيزم كار منم شده همين،😊من اونروز به همسرم ميگم ديگه همون يك غذا هم ميپختم الان نخواه از من چون ...

دقیقااا.ادم میترسه نفس کم بیارن 😊

فبلا من میذاشتمش رو تشک بازیش و میرفتم به کارام میرسیدم الان اصلا نمیشه چون سریع برمیگرده رو شکم..نمیدونم تا کی این مدلی ان .اگه زودتر بتونن رو دستشون بایستن خوبه 

2706