2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترا اگه من پست یکی از کاربر ها رو توی تاپیک خودش بخوام که قطع دسترسی شده اگه به نی نی یار بگم میتونه اون تاپیک رو برام بیاره خیلی واجبه من ذخیره اش هم کردم اما پست بوده خود اصل تاپیک و ذخیره نکردم میتونم پیدا کنم یعنی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

یعنی جیگرم له شده

تا وقتی حامله بودم دلم میخواست یه دستگاه سونو تو خونه داشتم الانم که نی نی دارم دلم میخواد یه ترازو نوزاد داشته باشم دم به دقیقه وزنش کنم 

کیان گل پسر من 97/8/9
دخترا اگه من پست یکی از کاربر ها رو توی تاپیک خودش بخوام که قطع دسترسی شده اگه به نی نی یار بگم میتو ...

از اینکه دختر خطابم کردی سخت ازت راضی ام

هی به شوهرم میگم به من نگو زن احساس سن بالایی بهم دست میده

کیان گل پسر من 97/8/9
از اینکه دختر خطابم کردی سخت ازت راضی ام هی به شوهرم میگم به من نگو زن احساس سن بالایی بهم دست میده

خخخخ باورت میشه من هنوز خودم مثل دخترا میدونم هر کی منو می بینه فک میکنه هنوز مجرد هستم ... منم اصلا خوشم نمیاد کسی بهم بگه زن و این چیزا 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706