2726
ماشالا یعنی تا ۱۴پشت سرهم میگه 

آره تا ۱۴ یاد گرفته

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
الان مرتب میگه؟یا خیسم میکنه؟

روزی دو بار تا سه بار خودش میگه ولی خودم میبرمش خیلی خلی کم پیش میاد خودشو خیس کنه  شاید  پنج شش روزه یبار اینم اگه نبرم   ولی

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم بابت توضیح کاملت من الان چهار روزه شروع کردم حس میکنم دیگه میتونه خودشو نگه داره ببخشی ...

خواهش میکنم گلم   آره  هر بچه ای یجوری هست بنظرم بچه هایی که باهوشتر باشن زودتر یاد میگیرن  من جاریم  الان خیلی وقته دخترشو از پوشک گرفته  ۴۰روزم از دخترم بزرگتر هست ولی هنوز یاد نگرفته اصلا   ولی دخترم ماشالا زود یاد گرفت   

آره تا ۱۴ یاد گرفته

خیلی خوبه  ماشالا بهش دختر من تا سه پشت سر هم میگه  بعضی وقتا چهار هم میگه  ولی بقیش قاطی پاتی میگه

2728
خیلی خوبه  ماشالا بهش دختر من تا سه پشت سر هم میگه  بعضی وقتا چهار هم میگه  ولی بقیش ...

ممنونم عزیزم

دختر منم بلد نبود یدفعه یاد گرفت شاید تو دو روز 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ممنونم عزیزم دختر منم بلد نبود یدفعه یاد گرفت شاید تو دو روز 

سلام عزیزم خوبی  ,منم به دخترم تا هفت یاد دادم   قبلا ۱۲۳پشت سر هم میگفت  یبار براش گفتم  شب بهش گفتم  بشمار قشنگ یک تا هفت گفت تعجب کردم ماشالا بچها خیلی باهوشن

سلام عزیزم خوبی  ,منم به دخترم تا هفت یاد دادم   قبلا ۱۲۳پشت سر هم میگفت  یبار براش گ ...

سلام گلم ممنونم  خیلی خوبه هنوز امروز بیشترش کن انگشتای پاش رو براش بشمار مطمئن باش همون موقع یاد میگیره 

😍😍😍😍😍😍

فقط باید باهاشون کار کنی 

سلام گلم ممنونم  خیلی خوبه هنوز امروز بیشترش کن انگشتای پاش رو براش بشمار مطمئن باش همون موقع ی ...

ممنون عزیزم آره همینکار میکنم ممنونم از راه کارت  

ممنون عزیزم آره همینکار میکنم ممنونم از راه کارت  

خواهش میکنم گلم 😘

@پتوس۹۷   سلام پتوس جان خوبی  تمام تاپیکات قفل بوداینجاصدات زدم کارت داشتم بهت درخواست ...

سلام گلم...ببخشید یه مدت سر نزدم ب سایت....دیر دیدم....قبول کردم درخاستت رو 

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

من حدود دو هفته ست پسرمو از شیر گرفتم سه چهار روز اول خیلی سخت بود و بهونه میگرفت ولی از همون شب اول تا صبح راحت خوابید 

نگران خوابیدنش بودم خداروشکر خودش شبا کنارم میخوابه اصلا دوست نداره رو پا بزارمش

جدیدا زیاد حرف میزنه هر چی میگیم اونم تکرار میکنه 

براش پازل هوش چین دوتکه گرفتم خیلی سرگرم کنندست پیشنهاد میکنم حتما برا بچه هاتون بگیرید

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
2706