2737
2734
غذاشو کمو بیش خوب میخوره ولی دریغ از اضافه وزن .دکتر ک  بردم گفت متابولیسم  بدنش همینطوریه ...

خوب اضافه وزن واقعاچیرخوبی نیس درسته همه تپل دوسدارن ولی باورکن فقط تا۵سالگی بامزن بعدش اصلاجالب نیست مخصوصاباتغذیه الان بچه هاوکم تحرکیشون کاندیدای خوبی برای دیابت هم هستن 

اگ غذاشوبنظرخودت باندازه میخوره آزمایش هم مشکلی نداره حساس نشو

بچه بایدورجه وورجه وتحرک داشته باشه گشنش بشه متاسفانه بچه های ماهمش خونن خوب طبیعیه اونقدرگشنه نمیشن که بیان سراغ غذا

من پسرم ۳سال رو۱۹کیلوبودالانم دوساله رو۲۰هست آزمایشاتش خوبه دیگه گیرنمیدم گرچه بدغذاهم هست 

ولی باهمین اوضاعش هروقت می‌رفت دوچرخه سواری وپارک ومخصوصامدرسه واقعااشتهاش خوب مبشداونم ک تعطیل شدبرگشتیم سراستپ وزن

وزن باندازه باشه حتی روحداقل برای اون رنج سنی باورکن نعمتیه چون سلامتن 

من دخترم چندماه وزن نکردمش ولی یکم پربودکرچه الان لاغرشده توخونه کلی باخودم راه میبرمش ک اون یکم شکمم آب بشه دوس ندارم چاق بشه

وخدایی که بشدت کافیست
سلام عزیزم خوبی مامانی رهام 😘 هر چی رهامه اتیش میسوزونه  والا خوبه بی تابی نکرده پسر من بدقل ...

سلام عشقم خوبی؟

رهام خوبه؟

شکر خدا بچم اصلا اذیتم نکرد فقط دو سه شب یکم باید تو بغلم تکونش میدادم تا بخوابه اونم خونه مامانم اوردمش حسابی سرگرم بود ۴ شب موندم بعدبرگشتم خونم ک شکر خدا اصلا بیتابی نکرد هرازگاهی میگفت می می میگفتم گربه گازش گرفته میگفت عخی میرفت بچم

الان ب مشکل جدید برخوردم😂بخدا تا اینا بزرگ شن دهنمون صافه

از وقتی از شیر گرفتمش مدام میگ به به یعنی دم ب ثانیه بعدم نمیخوره ها فقط میخواد شکلات و کیک و اینا زیاد خریدم اما میترسم مدام بدم هم بد غذا بشه هم واسه خودش بد هست

تا سوار ماشین میشیم کیفمو میده میگ به به میوه و اینام قبول نداره فقط شکلات و این چیزا چیکارکنم

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه مامانها. خوبین. دیرواینجا رو دیدم. منم مامان یه پسر آبانی شیطونم .پسرم 30 آبان به دنیا ا ...

سلام بانو خوشبختم منم پسرم ٢٧ آبانه

گل پسرت سلامت ایشالا

خخخخ دیگ یماه اینوراونورمهم نیس میگم ک بازتگ کنم بچه هارویاخودشون میان ؟؟اسمایادم نمیمونه 

سلام دوستای گلم امیدوارم حال همگیتون خوب باشه شما واسه بچه هاتون واکسن آنفولانزا میزنید؟

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2728
سلام دوستای گلم امیدوارم حال همگیتون خوب باشه شما واسه بچه هاتون واکسن آنفولانزا میزنید؟

سلام عزیزم خوبی؟اگه گیر  بیاد اره ؛ولی نمی‌دونم با این اوضاع قحطی واکسن اصلا بتونیم پیدا کنیم یا نه .بعدشم زمانش داره میگذره .باید توو شهریور می‌زدیم در اصل .دیگه نیمه مهر هم رد بشه و نزنیم دیگه فکر نمیکنم مفید باشه

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
سلام عشقم خوبی؟ رهام خوبه؟ شکر خدا بچم اصلا اذیتم نکرد فقط دو سه شب یکم باید تو بغلم تکونش میدادم ...

دختر منم بعد از شبر گرفتن عاشق کاکایو‌شده بود و من نگران بودم که عادت نکنه ولی چند وقته دیگه میلی نداره .خوشبختانه الان تو‌سنی ان که واسشون توضیح بدی که مثلا شکلات واسه دندونات خوب نیس یا فلان چیز برای بچه ها خوب نیس و‌از این حرفا با تکرار گوش میکنن و دیگه نمیان سمتش. 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
دختر منم بعد از شبر گرفتن عاشق کاکایو‌شده بود و من نگران بودم که عادت نکنه ولی چند وقته دیگه میلی ند ...

پسر من جزو عجایبه اصلا حرف گوش نمیده خیلی قلدره ازمم متاستفانه حساب نمیبره اصلا

2738

سلام مامانای آبان عزیز.پسرمنم ابانیه. ده و نیم کیلو هست. خیلی بد غذاست. نون دوست نداره و نمیخوره. غذاهاشم همچنان خیلی ابکی درست میکنم تا یکم بخوره. اگه تو آبگوشتش یه تیکه کوچیک نون نرم نشده باشه عق میزنه و میریزه بیرون. آبم اصلا دوست نداره.بعضی وقتا شربت ابلیمو میدم بهش.احساس میکنم سوء جذب داره. شما هیچ تجربه ای ندارین در این مورد

سلام مامانای آبان عزیز.پسرمنم ابانیه. ده و نیم کیلو هست. خیلی بد غذاست. نون دوست نداره و نمیخوره. غذ ...

سلام 

چرا فکر می کنی سو جذب داره؟ غذا زیاد میخوره و وزن نمیگیره؟ این چیزایی که گفتی که انگار زیاد نمیخوره 

راستش دختر منم رشدش کنده یازده کیلو هست الان و از نمودار خودش پایین اومده. به نظر من غذاش کم نیست ولی چون خیلی وزن نمیگیره گاهی به کمبود ویتامین ، حساسیت غذایی و سو جذب فکر کردم. ولی با شرایط کرونا نبردم ازمایشی بدم

مامانا بچه های شما الان چقدر در روز میخورن

دختر من در هر وعده یک دوم یا یک سوم بزرگسال غذا میخوره باید بیشتر بخوره ؟

البته صبحونه رو خوب میخوره در حد خودمون ولی شیر و سبزیجات خیلی نمیخوره. شیر بکشم خودم رو نصف لیوان یا اخرش یک لیوان

مامانا بچه های شما الان چقدر در روز میخورن دختر من در هر وعده یک دوم یا یک سوم بزرگسال غذا میخوره ب ...

من یک کفیگر ونیم برنج با خورشت میخوره اونم ب هزار ترفند صبحانه چی میدین شما 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

حالا اومدم سوال های دیگم رو هم بپرسم

دختر من موقع خواب دوست داره من بغلش دراز بکشم و خودش رو تو دلم فشار میده یا سرش رو میذاره رو دستم و ...

گاهی خوابالو میشه میخوام در برم ولی بیدار میشه و نمیذاره. دیگه هر شب باعش میمونم خوابش سنگین شه بعدبیام بیرون

شب هم چند بار بیدار میشه و میاد سراغم دوباره همون ماجرا

برای شما چطوره؟ راه خوبی برای تغییر این عادت دارین؟

من یک کفیگر ونیم برنج با خورشت میخوره اونم ب هزار ترفند صبحانه چی میدین شما 

خب پس بیشتر میخوره از خانوم ما

صبحونه اول نیمرو میخوره بعد نون و خامه و عسل و اگر بعدش میل داشته باشه شیر و بسکوییت

2706