1421
1363
منم از شیر گرفتمش وقتی نمیخوره که مجبورش نمیتونم بکنم هر کی می بینتم جرات نمیکنم بگم شیر خشک میدم یه ...

اره حق با توست اینکار واقعا شجاعت میخاد از بس مردم حرف میزنن

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
اره حق با توست اینکار واقعا شجاعت میخاد از بس مردم حرف میزنن

باورت میشه اون دفعه خواهر. شوهرم گفت می ری بیرون مگه بچه شیر نمیخواد الکی گفتم میدوشم براش میزارم یا یکی دیگه از همسایه ها میگفت شیر خودت حتما بده که ال و با هست 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂
باورت میشه اون دفعه خواهر. شوهرم گفت می ری بیرون مگه بچه شیر نمیخواد الکی گفتم میدوشم براش میزارم یا ...

هان بابا نگو بهشون دنبال دردسر نیستی که اما کار خودتو بکن 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

هان بابا نگو بهشون دنبال دردسر نیستی که اما کار خودتو بکن 

اره نمی گم حوصله بحث ندارم سه ساعت برام توضیح بدن که خوب نیست و اینجوره همون یه کلام میگم نه شیر خودم میدم اسایشم دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂
1401
اره نمی گم حوصله بحث ندارم سه ساعت برام توضیح بدن که خوب نیست و اینجوره همون یه کلام میگم نه شیر خود ...

دقیقاعین من منم الان سه ماهه به هیچ کس نگفتم شیرخشک میدم ازبس که نصیحت میکنن 

بچه ها تاپیک زدم هرکس دوست داره بره نظرشو بگه ممنون میشم عشقولیااااا😘😘😘😘

عزیزم همون یک تومن بدی بهتره حالا ربع نمیتونی واقعا گرونم هس ارزش پولمون تواین چندماه خیلی پایین اومده   ،اون موقع که برادرت ربع داده انقدرارزش پولمون پایین نبود،من همینجانظرمودادم گفتم شایدنری تاپیکت😊😊😊😊

دقیقاعین من منم الان سه ماهه به هیچ کس نگفتم شیرخشک میدم ازبس که نصیحت میکنن 

خوب کاری میکنی من نمیدونم چی تو شیر مادر دیدن که هی میگن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

بچه ها من از وقتی که ازدواج کردم یه دو سه تا ورق اچ دی مصرف کردم اما حالت تهوع شدید میگرفتم دیگه استفاده نکردم از اون موقع تا حالا دو سه سال گذشته الان این ماه شروع کردم ال دی خوردن ولی گلاب به روتون اسهال شدم چند روزه تو شکمم انگار پیچ تابه یعنی بخاطر اینه کسی هست استفاده کنه همچین علائمی داشته باشه؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی وقتا دوبار در روز ....اما شاید دو روز یکبار هم کار نده 

شما هم مثل من از آخر ماه پنج غذا رو شروع کردی میشه بگی مثلا اگه سوپ میدی تو پی پیش تیکه های هویج هست یا نه دختر من که مثلا روزی یک بار میکنه روز بعدش پنج بار ولی مقدار کمتر

شما هم مثل من از آخر ماه پنج غذا رو شروع کردی میشه بگی مثلا اگه سوپ میدی تو پی پیش تیکه های هویج هست ...

بله از ۵ ماهگی غذا داد

تیکه هویج ندیدم دقت نکردم اماجعفری چرا 

عزیز دل من چند سری اینجا گفتم بقیه سوپ را خودتون بخورید دور نریزید برای میکس کردن هم از گوشکوب برقی ...

باهاون خوب میکس نمیشه نمیخوره 😕 برقی هم ندارم. باید بخرم  مرسی از راهنماییت

آقا محمد مهدی من متولد 97/8/7
1390
دوستان یه سوال داشتم. از وقتی به بچه م غذا کمکی میدم انگار شیرم خیلی کمتر شده.قبلا یه ساعت شیر نمیدا ...

منم همينطور شدم دقيقااا

نميدونم طبيعيه يا نه 

كارن عشق مامان تولدش لاكچري 97/7/27
دوستان یه سوال داشتم. از وقتی به بچه م غذا کمکی میدم انگار شیرم خیلی کمتر شده.قبلا یه ساعت شیر نمیدا ...

به نظرم طبیعیه چون بچه ها که غذا میخورن خودبه خود کمتر شیر میخورن 

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
1339