1421
1411

دخترا اگه من پست یکی از کاربر ها رو توی تاپیک خودش بخوام که قطع دسترسی شده اگه به نی نی یار بگم میتونه اون تاپیک رو برام بیاره خیلی واجبه من ذخیره اش هم کردم اما پست بوده خود اصل تاپیک و ذخیره نکردم میتونم پیدا کنم یعنی 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂

یعنی جیگرم له شده

تا وقتی حامله بودم دلم میخواست یه دستگاه سونو تو خونه داشتم الانم که نی نی دارم دلم میخواد یه ترازو نوزاد داشته باشم دم به دقیقه وزنش کنم 

کیان گل پسر من 97/8/9

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

دخترا اگه من پست یکی از کاربر ها رو توی تاپیک خودش بخوام که قطع دسترسی شده اگه به نی نی یار بگم میتو ...

از اینکه دختر خطابم کردی سخت ازت راضی ام

هی به شوهرم میگم به من نگو زن احساس سن بالایی بهم دست میده

کیان گل پسر من 97/8/9
از اینکه دختر خطابم کردی سخت ازت راضی ام هی به شوهرم میگم به من نگو زن احساس سن بالایی بهم دست میده

خخخخ باورت میشه من هنوز خودم مثل دخترا میدونم هر کی منو می بینه فک میکنه هنوز مجرد هستم ... منم اصلا خوشم نمیاد کسی بهم بگه زن و این چیزا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂
1390
1394
پریاجان اگ اومدی میشه بگی عفونت ادراری ک دخترت داشت دکترچه دارویی داد؟کلاچه ازمایشایی دادی بجزادرار؟ ...

اول ازمایش ادرار داد و سفیکسیم که البته نوع انتی بیوتیک را ازمایشگاه با توجه به ازمایشش میگه. کدوم سازگاری داره. بعد گفت دوباره تکرار بشه که تکرار کردیم دیگگه عفونت نداش گفت سفیکسیم قطع بشه و سوسپانسیون.  کوتریوکسازول داد گفت فعلا مصرف کنه که دیگه عفونت نگیره. بعد یه سونو هم نوشت گفت ببینیم یوقت عفونت ادرارش از سنگ یا برگشت ادرار نباشه که انجام دادیم نبود...ولی گفت اگه خدای نکرده دوباره تکرار شد باید اسکن از کلیه بگیرید 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
اول ازمایش ادرار داد و سفیکسیم که البته نوع انتی بیوتیک را ازمایشگاه با توجه به ازمایشش میگه. کدوم س ...

ممنون ازتوضیحت 

ایشالاک دیگ نمیگیره

من دورفعه بیرون بودم تابیام خونه پی پی بشوزم دیرشدهمش میترسم ازعفونت ادراری 

دختراخیلی سخته نمیزکردنشون 

دخترمن ک پی پی میکنه ازاین جلوتاپس کلش هست😐😐

1427

بچه ها دختر من همینطور مرتب میره رو شکم بعد اذیته باید برگردونمش..باید بشینم کنارش.اصلا به کاریم نمیرسم..برای نی نی ها شما هم همینطوره؟ کارمون داره سخت میشه 🤗

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
بچه ها دختر من همینطور مرتب میره رو شکم بعد اذیته باید برگردونمش..باید بشینم کنارش.اصلا به کاریم نمی ...

اره عزيزم كار منم شده همين،😊من اونروز به همسرم ميگم ديگه همون يك غذا هم ميپختم الان نخواه از من چون با اين جوجو شدني نيس ،يعني به هيييچ كاري نميزاره برسم ،من مدام درگير برگردوندنشم😊😊😊

كارن عشق مامان تولدش لاكچري 97/7/27
دخترا اگه من پست یکی از کاربر ها رو توی تاپیک خودش بخوام که قطع دسترسی شده اگه به نی نی یار بگم میتو ...

فکرکنم اصلا جایی نیست که پست های ذخیره شده رو نشون بده

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطالب آموزشی مفید برای مامان اولی ها 
فکرکنم اصلا جایی نیست که پست های ذخیره شده رو نشون بده

اره مثل اینکه نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364