1147
1273
تو برگه ای که ندارم جان عکسش گذاشته بود نون رو زده آبمیوه چی رو دادی عزیزم؟؟؟ راستی موز هم میدی؟از ...

ابمیوه سیب دادم..گفت اب سیب و هویج میتونم بدم.موز هم میشه داد ولی هنوز ندادم..البته گفت موز شکم پره و یوقتایی بدید که غذا و شیر خورده باشن.

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
بچه ها از ماه هشت میتونیم نون بدیم طبق برگه بهداشت،شماهاچطوری نون رو می‌دین؟؟؟ من بجای تخم مرغ میخوا ...

من کم کم دارم حافظه ام از دست میدم خخخخ

اما یادمه به دخترم نون لواش دادم چون حالت نرم و خمیری شد تو گلوش گیر کرد.

نون بربری یا سنگک بهتره یه تکه بده دستش و خودت حتما حتما کنارش باش ،نی نی خودش نون رو خیس میکنه و کم کم میخوره.

میتونی توی اب گوشت هم براش تکه های خیلی کوچولو بریزی

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

بچه ها نی نیا شما دیگه بدون ساپورت میتونن بشینن؟دختر من هنوز بدون ساپورت نمیتونه .بهم میگن بچت تنبله ..دندون هم هنوز نیش نزده... بقیه کاراش زودتر از سنش بود ولی این دو مورد خبری نیس 

1279
ابمیوه سیب دادم..گفت اب سیب و هویج میتونم بدم.موز هم میشه داد ولی هنوز ندادم..البته گفت موز شکم پره ...

آها مرسییی پریاجان 

موز یبوستم می‌کنه البته ولی خب بچه ها بنظرم دوستدارن

میوه گلابی هم میتونیم بدیم؟البته پخته شو میگم

كارن عشق مامان تولدش لاكچري 97/7/27
وزن ۹۷۰۰ک خیلی خوبه برا۶ماهگیش چرامیگی کمه 

آره عزیزم رو نمودار هست ولی نسبت به رشد قبلش کم شده بود چون ماهی ۱۳۰۰ اضافه میکرد ولی از ۴ ماهگی ماهی ۵۰۰گرم اضاف میکنه 

تولد عشق من و باباش 🎂 ۹۷/۸/۲۶
1323
بچه ها نی نیا شما دیگه بدون ساپورت میتونن بشینن؟دختر من هنوز بدون ساپورت نمیتونه .بهم میگن بچت تنبله ...

آره نینی جون من از دوهفته پیش خودش میشینه

آها مرسییی پریاجان  موز یبوستم می‌کنه البته ولی خب بچه ها بنظرم دوستدارن میوه گلابی هم میتونی ...

آره میتونیم بدیم گلابی پخته. 

سدنای من در ۱۳ آبان من و باباش رو از انتظار طولانی خلاص کرد و مارو شیفته خودش کرده   
دندون نیش نزده  ولی خودش میشینه

ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ساپورت میشینه ولی باید کنارش باشم که یه موقع نیفته 

1226
ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ...

خب بالش محافظ کنارش میزارم که اگرم خواست بیفته رو زمین نیفته اسباب بازیشم میزارم جلوش خودش بازی کنه.

مثلا توپ رو میندازه یه طرف و  دوست داره بگیره خم میشه به سمتش میفته به پهلو که بالش هست اینجور مواقع باید کمکش کنم

خب بالش محافظ کنارش میزارم که اگرم خواست بیفته رو زمین نیفته اسباب بازیشم میزارم جلوش خودش بازی کنه. ...

اهان..خب پس.. دختر منم مواقع بازی انقد هیجان داره که یهو میفته 😊

ببینن یعنی نیازی نیس کنارش بشینید که یه موقع نیفته؟؟ دختر من  گاهی نهایت دو سه دقیقه خودش بدون ...

ندیگ خودش تنهامیشینه 

دقیقااز۶ماه ونبمش تنهانشست بردمش عکس گرفتم 

یوقتیم ک میخواداسباب بازی یاچیزی روازکنارش برداره اروم خودش دمرمیشه اینجورنیس ک بیفته روصودتش تعادلشودیگ بلده حفظ کنه

فندقجان و مهرسا مامان نی نی گلی ها بهتر شدن؟! 

اره بارانی جان خداروشکر،اماقبلا هردوروزپی پی میکرد الان روزی ۳بارپیپی میکنه امادیگه خیلی ابکی نیس یکم بهترشده،ازمدفوعش هم خوب بودخداروشکر،به نظرتون ۳بارزیادنیس؟

باهاون خوب میکس نمیشه نمیخوره 😕 برقی هم ندارم. باید بخرم  مرسی از راهنماییت

من جدیدا سوپم این شکلی میشه چون جو میریزم البته لعابشو چون جو را نمتونه بجوه اخه من میکس نمیکنم فقط له میکنم با ته قاشق 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
1280