2726
عنوان

بیمه بازنشستگی زنان خاندار

147 بازدید | 11 پست

سلام دوستان.چند روزه ک بفکر بیمه برای خودم هستم. بازنشستگیش خوبه ولی اینکه ب وراث چیزی برسه ناراحتم‌میکنه. چون خواهر برادر ندارم بچه دارم نمیشویم.

کسی داره این بیمه رو؟ کدام بیمه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه یه توضیحی برای بیمه زنان خانه دار بگین که بازنشستگی داشته باشه ؟ چند سال باید واریزی داشته باشی ...

باید هرماه مبلغی را واریز کنید. بعد چندسال بازنشست میشید.بیمه ایران گفت بعد ۲۵ سال ! ولی من بعد ۱۰ سال میخوام

اهان کدوم بیمه بهتره

اینو واسه تامین اجتماعی گفتم فکر کنم سطح یکش از 160شروع بشه ولی اگه میخوای کمتر هزینه بدی بیمه عمر هست که با ماهیانه سی تومن هم میتونی بیمه بشی که شرکت های مختلف میکنن مال من بیمه عمر معلمه

اینو واسه تامین اجتماعی گفتم فکر کنم سطح یکش از 160شروع بشه ولی اگه میخوای کمتر هزینه بدی بیمه عمر ه ...

الان بیمه ایران بهم‌گفت ماهی ۱۰۰ حداقل. تامین اجتماعی از چه نظر بهتره؟

کدام بیمه الان ماهی ۳۰ قبول میکنه؟

من واسه پسرم بیمه عمر معلم باز کردم ماهی سی تومن بود که ده درصد اضافه میشه هرسال امسال سی وسه دادیم برای خودم ماهی پنجاه امسال سال دوم بود پنجاه و پنج واریز میکنیم 

الان بیمه ایران بهم‌گفت ماهی ۱۰۰ حداقل. تامین اجتماعی از چه نظر بهتره؟

بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار بخوای بشی دفترچه درمانیشو هم بخوای باید هزینه بیشتر بدی بعد سی سال باز نشستگی ماهانه پول میدن بیمه عمر برای مریضی های خاص از کار افتادگی واینا هم داره طول سال خودت انتخاب میکنی ده ساله بیست ساله یا سی ساله در پایان یکسره یه مبلغی بهت یکجا میدن