2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سفیده رو از زرده جدا میکنی با چنگال هم میزنی کف کنه بعد میزاری رو صورت از بین برنزه جای جوش و تا حدو ...

صورتم يككم لك داره بدترنميشه واينكه چندروزيباربايدماسك وگذاشت

كاش زمان به عقب برميگشت

[QUOTE=84627347]صورتم يككم لك داره بدترنميشه واينكه چندروزيباربايدماسك وگذاشت[/QU جای جوشارو کمرنگ میکنه به مرور پوستتو روشن هم میکنه هفته ای دو تا سه بار میتونی بزاری ماسک نشاسته و ماستم میتونی بزاری اونم ضرری نداره

برای جای جوش و خود جوش

دارچین و با یکم آبلیمو قاطی میکنیم خوب هم میزنم تا یکم تیره شه

بعدش با گوش پاک کن میزنم رو جوشا و جاشون 

یکم میسوزه ولی لایه برداره قوی و من بعد یه بارم اثرشو میبینم 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
واقعا ینی تاثیرشو دیدی؟بدتر نمیکنه؟

برای من خوب بود

بعدش تا یه ربع مثلا اون تیکه صورتم قرمز میشه ولی بعدش میره 

مرطوب کننده هم یادت نره 

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           
2706