1147
44

سفیده تخم مرغ...نشاسته و ماست...سفیده تخم نرغ و زرد چوبه...ماسک خیار و گلاب...ماسک شیرین بیان و گلاب...شیرین بیان و ماست...

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
همه جا گفتم اینجام میگم سفیده تخم مرغ

سفیده رو میزنید با همزن یا نه؟

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من خودم گلاب هرشب میزنم خوبه ولی میخوندم ک بعضیا رو تیره میکنه پو ستشون رو

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
1189
زردچوبه مقدارش چقد باشه نسبت به سفیده؟ 

خیلی کم نصف یک قاشق چایی خوری بریز بکم هم بزن ی ذره بمال ب صورتت بعد روش دستمال تیکه کن بچسبون روش ی لایه دیگ بزن خشک ک شد ب سمت بالا دسمالا رو بردار

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
ميشه درباره ماسك سفيده تخم مرغ يككم توضيح بديد

سفیده رو از زرده جدا میکنی با چنگال هم میزنی کف کنه بعد میزاری رو صورت از بین برنزه جای جوش و تا حدودی تنگ کننده منافذ هم هست

بازردچوبه زرد نمیشه صورت؟!!!!

نه عزیزم گفتم روششو بخون...اگه ی ذره حس زردی کردی با شیر بشور صورتتو ولی نمیکنه نگران نباش...خیلی ناسک خوبیه اکثر بلاگرای ایرانی و خارجی تبلیغش میکنن

1179
1178