2726

وقتی زدید صورتتون میسوزه وای انگار اتو گذاشتم رو صورتم😥😥

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است. 

نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ده. 

شلید خیلی کیسه کشیدی صورتت را

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 

بستگی داده

پکست یکی خیلی نازکه پوست یکیم نه

اگ سوزش داری و گر میگیری کمتر استفاده کن چروکت میکنه هاا رگای صورتتم پیدا میشه جای خشکل شدن زشت میشی

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است.  نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ...

کیسه نکشیدم ولی تازه از حموم اومدم اسم اسکرابت چیه؟؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

باید هفته ای دوبار بعد از حمام یا بخور صورت بزنی که پوستت نرمه اونم آروم آروم بصورت دورانی ماساژ بدی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

گرانول دار میزنی؟ فشار ندی موقع مالش، زیادم نزن، هفته ای یبار دوبار، بعدشم ماسک خیار بذار خنک شی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
عزیزم چه مارکی میزنی ؟تاثیر داره؟قیمت؟

من از سایت می خرم. 

از محصولات اریفلیمه. 

اگر خواستین آدرس تل ش را براتون بزارم. 

من یه لیف هم از همین سایت خریدم خوب در اومد شکل دستکشه و برای استفاده شامپو بدن و اسکراپ و... است

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2706