1232
1226

وقتی زدید صورتتون میسوزه وای انگار اتو گذاشتم رو صورتم😥😥

تیکر رسیدن به آرزومه...میشه یه صلوات مهمونم کنی؟؟؟شک ندارم که امسال بهترین سال زندگیمه😍🤗😎 و بهترین اتفاقا واسم میوفته خدایاااا شکرررت.😙.شمایی که داری امضامو میخونی امیدوارم واسه شماهم عاااالی باشه...میشه واسه سلامتی اقا امام زمان عج هم یه صلوات بفرستی...ممنووونم 😙😙😙😙

نمنه دی 

نیازو تو خودم کشتم که هرگز وانشه مشتم زدم برچهره ام سیلی که هرگز تانشه پشتم من آن خنجر به پهلویم که دردم را نمی‌گویم به زیر ضربه های غم نیافتد خم به ابرویم مرا اینگونه گر خواهی دلت را آشیانم کن من آن نشکستنی هستم بیا وامتحانم کن بیا وامتحانم کن 

نه 😐

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است. 

نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ده. 

شلید خیلی کیسه کشیدی صورتت را

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
1156

با اجازه استارتر

بچه ها لطفا تاپیک اخرمو ببینید اگه میدونید جواب بدید واجبه

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸

بستگی داده

پکست یکی خیلی نازکه پوست یکیم نه

اگ سوزش داری و گر میگیری کمتر استفاده کن چروکت میکنه هاا رگای صورتتم پیدا میشه جای خشکل شدن زشت میشی

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است.  نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ...

کیسه نکشیدم ولی تازه از حموم اومدم اسم اسکرابت چیه؟؟

تیکر رسیدن به آرزومه...میشه یه صلوات مهمونم کنی؟؟؟شک ندارم که امسال بهترین سال زندگیمه😍🤗😎 و بهترین اتفاقا واسم میوفته خدایاااا شکرررت.😙.شمایی که داری امضامو میخونی امیدوارم واسه شماهم عاااالی باشه...میشه واسه سلامتی اقا امام زمان عج هم یه صلوات بفرستی...ممنووونم 😙😙😙😙
1213
من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است.  نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ...

عزیزم چه مارکی میزنی ؟تاثیر داره؟قیمت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس تاریخ عروسیمه😍😍برا خوشبختیمون دعا کنین

گرانول دار میزنی؟ فشار ندی موقع مالش، زیادم نزن، هفته ای یبار دوبار، بعدشم ماسک خیار بذار خنک شی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
عزیزم چه مارکی میزنی ؟تاثیر داره؟قیمت؟

من از سایت می خرم. 

از محصولات اریفلیمه. 

اگر خواستین آدرس تل ش را براتون بزارم. 

من یه لیف هم از همین سایت خریدم خوب در اومد شکل دستکشه و برای استفاده شامپو بدن و اسکراپ و... است

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
1167
مارکش چیه؟عکسش و بزار؟

الان میزارم

من از سایت می خرم.  از محصولات اریفلیمه.  اگر خواستین آدرس تل ش را براتون بزارم.  ...

چه خوووب لیفش چند شد با اسراب؟

چه خوووب لیفش چند شد با اسراب؟

لیفش شد 22 تومن ولی اسکراپ را یادم نیست. قیمتاش به لیر و دلاره.