1177
648

وقتی زدید صورتتون میسوزه وای انگار اتو گذاشتم رو صورتم😥😥

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

نمنه دی 

نیازو تو خودم کشتم که هرگز وانشه مشتم زدم برچهره ام سیلی که هرگز تانشه پشتم من آن خنجر به پهلویم که دردم را نمی‌گویم به زیر ضربه های غم نیافتد خم به ابرویم مرا اینگونه گر خواهی دلت را آشیانم کن من آن نشکستنی هستم بیا وامتحانم کن بیا وامتحانم کن 

نه 😐

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است. 

نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ده. 

شلید خیلی کیسه کشیدی صورتت را

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
1156
من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است.  نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ...

کیسه نکشیدم ولی تازه از حموم اومدم اسم اسکرابت چیه؟؟

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 
8
من هر شب اسکراپ می زنم .البته اسکراپ من مخصوص استفاده روزانه است.  نه اتفاقا حی, تازگی بهم می ...

عزیزم چه مارکی میزنی ؟تاثیر داره؟قیمت؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس تاریخ عروسیمه😍😍برا خوشبختیمون دعا کنین

گرانول دار میزنی؟ فشار ندی موقع مالش، زیادم نزن، هفته ای یبار دوبار، بعدشم ماسک خیار بذار خنک شی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
عزیزم چه مارکی میزنی ؟تاثیر داره؟قیمت؟

من از سایت می خرم. 

از محصولات اریفلیمه. 

اگر خواستین آدرس تل ش را براتون بزارم. 

من یه لیف هم از همین سایت خریدم خوب در اومد شکل دستکشه و برای استفاده شامپو بدن و اسکراپ و... است

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
1184
مارکش چیه؟عکسش و بزار؟

الان میزارم

من از سایت می خرم.  از محصولات اریفلیمه.  اگر خواستین آدرس تل ش را براتون بزارم.  ...

چه خوووب لیفش چند شد با اسراب؟

چه خوووب لیفش چند شد با اسراب؟

لیفش شد 22 تومن ولی اسکراپ را یادم نیست. قیمتاش به لیر و دلاره.