2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل نزار توش 

همینجوری استفادش کن

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2731
گل نزار توش  همینجوری استفادش کن

خیلی وقته دارمش هم همینطوری دکور میذاشتم هم توش گندم گذاشتم ...الان دلم میخواد گل مصنوعی بذارم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

وا چ سوالی میپرسی.🤐🤐برو گل فروشی گلدونم ببر هر گلی توش گذاشتی قشنگ شد بگیر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وا چ سوالی میپرسی.🤐🤐برو گل فروشی گلدونم ببر هر گلی توش گذاشتی قشنگ شد بگیر

چشم😓

ولی من گل مصنوعی میگم دوستم

چشم😓 ولی من گل مصنوعی میگم دوستم

همون دیگ.بعضی گل فروشیا مصنوعیم دارن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
همون دیگ.بعضی گل فروشیا مصنوعیم دارن

ممنونم بابت راهنماییت گلم ....این به ذهنم نرسید چششششششممممم😍😚

گندم بزار

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏