2733
2734
عنوان

بی بی چک+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااای گلبانو مثبته عزیزم     اصلا داره داد میزنه خداروشکر؛ انشالله به سلامتی این دورانو ب ...

ممنون عزیزم .. پس چرا خطش کج شده ... با سومین ادرار دوباره تست زدم منفی شد .. یعنی خراب بوده

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
چند روز از موعدت گذشته که انقدر مثبتش پرقدرته؟

فردا موعدمه .. فک کنم بی بی چک خراب بود

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
2738

مبارک عزیزم.من نمیدونم چم شده.دخترم کوچیکه بچه نمیخام.ی بار تو بدترین شرایط باردارشدم ک سقط کردم.نمیدونم رابطه شاید ی بار پرخطر داشتم بقیش شوهرم ترسوندم رعایت کنه.ولی دلم میخاد باردارباشم.نمیدونم جرا اینطوریم.دیشبم خواب دیدم شکمم بزرگ شده😭😞

مبارک عزیزم.من نمیدونم چم شده.دخترم کوچیکه بچه نمیخام.ی بار تو بدترین شرایط باردارشدم ک سقط کردم.نمی ...

آخی عزیزم؛ انشالله هر چی خیره؛ خوابت واسه اینه که خیلی به این موضوع فکر میکنی؛ بسپر به خدا انشالله خیره

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
نه اصلاااا حتی در حد توهم نیست

اکه بعدی منفی بوده یعنی ممکنه واقعا باردار نباشی؛ انشالله خدا هرچی برات بهتره برات رقم بزنه؛ توکل به خودش

سعی کن بهش فکر نکنی گلم؛ استرس حالتو خراب میکنه عزیزم

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
اکه بعدی منفی بوده یعنی ممکنه واقعا باردار نباشی؛ انشالله خدا هرچی برات بهتره برات رقم بزنه؛ توکل به ...

اره ممکنه ... توکل بخدا ان شاءالله هر چی خیره بشه ... ممنون عزیزم💗😘🤩

2706