2733
2739
عنوان

به خاطر هدفم

302 بازدید | 16 پست

به خاطر رسیدن به اون جایی که میخوام ، خیلی رفتارهای گذشته ام رو کنار گذاشتم.

خیلی ها با حرفاشون سعی کردن منصرفم کنن، انتخاب کردم که نشنوم چی میگن.

حرف های منفی دقیقا جاشون پشت سر منه😉

موفق باشی❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دلم ، همچنین شما❤❤

💋💋💋

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728

عالیه👌🏻👌🏻

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2738
عزیزم❤ مثبت و هدفمند بله هستم  اما سنم ۳۳ 😉😉

مثبت هدفمند و منطقی و الگوی عالی..کاشکی میشد باشما از نزدیک آشنا میشدم یا یکی از نزدیکانم می‌بودی به یه نفر مثل شما شدیداً تو زندگیم نیاز دارم

۳۳ سالته تازه برا سال آینده میخوای بخونی واسه کنکور؟؟؟

۳۳ سالمه ، دکترای بیولوژی سلولی مولکولی دارم ... بله برای پزشکی هم میخوام بخونم چون ممکنه ۸۰ سال زندگی کنم و باید از تمام فرصتم برای پیشرفتم بهره ببرم ...زمان خواه ناخواه میگذره ، چه بهتر که در راه رسیدن به هدفم سپری بشه

2706