2737
2739

بخاطر التهاب عصب دندونم دکتر تجویز کرد . زانوهام میدرده ، خودم سرم سنگینه در کنارش آموکسی سیلین و مترونیدازول هم چند روزه دارم مصرف میکنم از پا درم اورده ‌ الان با اینکه شام خوردم حس ضعف گشنه ها رو دارم . چسام داره پف مبکنه و عرق کردم اما خوابم نمیبره 😢

دکتر گفت جمعه بیا عصب کشی کنم الانم کلسیم گذاشته تا التهابش رفع شه 

هیچ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنگ بزن اورژانس سوال کن اگ داری یه شیاف دیکلوفناک بزار و فالوده سیب بخور 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

عزیزم منم۱۰تا پینی سیلین و سه تا دگزا زدم تو این چند روز و همین داروهایی ک گفتی میخورم دقیقا همینطوری ام

کل جونم رو گرفتن دیگه همش احساس ضعف میکنم

مراقب خودت باش💖

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2738
چه مسکنی بخورم ؟ 

بروفن ژلوفن.من شربت دیفن هیدرامین یا کدلداکس سریع منگم میکنه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

برا خودت گوشت یا مرغ کباب کن بخور. یه چیزی بخور ضعف داروهات رو جبران کنه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2706