2737
2734

ابجیای گلم مادرم دو سال پیش دعوای سختی با زن دایی هام و پسر دایی هام داشته و مادرم و تهدید به قتل کرده بودند و سر جریاناتی که خیلی طولانیه پسرخاله پسر دایی ام قصد آدم ربایی منو  داشت که من فهمیدم و جلوشو گرفتم من فکر می کنم پسر دایی هام منتظرند آبا از آسیاب بیفته تا یه بلایی سر من یا مادرم بیارند چون خیلی شرورند لطفا نگید توهم داری یا بدبینی چون پسر دایی هامو نمی شناسید فقط راهنمایی کنید چی کار کنم تا پیشگیری کنم  

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم

همون طور ک جلوی آدم ربایی رو با هوش و درایتتون گرفتید 

قطعا از پس این یکی هم برمیاید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با پلیس صحبت کن خیلی مواظب باش 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
همون طور ک جلوی آدم ربایی رو با هوش و درایتتون گرفتید  قطعا از پس این یکی هم برمیاید ...

اون و خدا کمک کرد از پس این یکی بر نمیام

2738
فقط پلیس با مدرکم برو نگن توهم زدی

در مورد كلانتري هاي ايران حرف ميزنيا 

نه كلانتري هاي امريكا😂

اينجا دعوا ميشه زنگ ميدني دوساعت بعد ميان اخرم پياده نميشن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
در مورد كلانتري هاي ايران حرف ميزنيا  نه كلانتري هاي امريكا😂 اينجا دعوا ميشه زنگ ميدني دوساع ...

دقیقا با پلیس مشورت کردم گفت ما نمی تونیم برات کاری بکنیم

در مورد كلانتري هاي ايران حرف ميزنيا  نه كلانتري هاي امريكا😂 اينجا دعوا ميشه زنگ ميدني دوساع ...

منظورم قبل دعواس ن آخر دعوا😂😂استارتر میگه میخوان.. نمیگه الان اینکارو کردن🤣🤣

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706