2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بنطرت مال من طبیعی هست این تعدا د افتادن؟؟؟

کاشت اول امکانش هست،چون امکان داره تا مواد بخاد به ناخنت سازگار بشه دو تا ترمیم طول میکشه،ولی احتمالا کارش خوب نبوده هرجا رفتی

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2728
کاشت اول امکانش هست،چون امکان داره تا مواد بخاد به ناخنت سازگار بشه دو تا ترمیم طول میکشه،ولی احتمال ...

حالا ترمیم نوبت گرفتم پیشش اگر دیدم تکرار شد دیگه نمرم پیشش مرسی

ببخشید شیرازیهای عزیز رستوران خیلی خوب تو شیراز کجاس؟؟که غذای محلی مثل کلم پلو و این چیزا داشته باشه ...

عزیزم فقط برید صوفی

دوتا شعبه داره یکیش تو خیابون عفیف آباد نرسیده به ستاره فارس هست که بیرون بر هم داره

یه شعبه دیگش هم تو خیابان ستارخان هست هم رستوران سنتی داره طبقه زیز زمین هست بیرون بر و فست فودش همکف هست رستوران کلاسیک هم طبقه اول

پشیمون نمیشی

فقط اونروز من و شوهرم رفتیم یه دست کلم پلو یه دست هم کباب شد 75تومان خیلی گرون شدن غذاخوریا

بیرون برش هم خیلی خیلی خوبه

هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.