2733
2739

تا حالا شده احساس کنید دیگه همسرتون رو دوست ندارید و واقعا از همصحبتی باهاش هم لدت نمیبرید؟اینجور مواقع چیکار میکنید که آرامش به زندگیتون برگرده؟ما مدتیه مدام با هم بد اخلاقی میکنیم.کسی تجربه ای داره؟

من نشده فک کنم دوسش ندارم ، ولی پیش اومده که توی اوج بدبختی دیدم که واسه خودشه و اصن حواسش به من نیست ، الان بعدِ چهارسال اگه دلم میگیره دیگه دنبالش نمیگردم تنهاتنها گریه میکنم آروم میشم

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا احساس میکنم اشتباهه زندگیم باهاش‌یه پسر ۴ ساله داریم.همه چی ظاهرا خوبه.اما مدتیه عشقی تو دلم نیست .اون نیازهای خونه رو براورده میکنه اما احساس میکنم از رو وظیفست نه علاقه.

2731
من نشده فک کنم دوسش ندارم ، ولی پیش اومده که توی اوج بدبختی دیدم که واسه خودشه و اصن حواسش به من نیس ...

ما قبلا بدون دوستت دارم از هم جدا نمیشدیم اما مدتیه اینقدر جرو بحث داشتیم که جفتمون بد شدیم.سلام میگیم خداحافظ ساده خیلی ساده حتی مثل  دو تا دوست دوررر.حتی تماس هم داشته باشیم در حد رفع مشکلمونه.نه جمله محبت تمیز و دلگرم کننده

کلا احساس میکنم اشتباهه زندگیم باهاش‌یه پسر ۴ ساله داریم.همه چی ظاهرا خوبه.اما مدتیه عشقی تو دلم نیس ...

عزیزم عشقتون همون عشقه شاید دچار روزمرگی شدین یا همه چی براتون تکراری شده عادی شده سعی کنین یه تغییرایی بدین از تغییر دکوراسیون و سورپرایز کردن و مسافرت رفتن یا حتی چند روز از هم دور باشین 

2738
عزیزم عشقتون همون عشقه شاید دچار روزمرگی شدین یا همه چی براتون تکراری شده عادی شده سعی کنین یه تغییر ...

حتی دیگه مطمئن نیستم اون هم دوستم داره یا نه.احساس میکنم فقط کنار همیم.باید چیکار کرد

ما قبلا بدون دوستت دارم از هم جدا نمیشدیم اما مدتیه اینقدر جرو بحث داشتیم که جفتمون بد شدیم.سلام میگ ...

نمیدونم چرا تو زندگی گاهی پیش میاد دعوا پشت دعوا اتفاق میفته آدم دلسرد میشه منم گاهی وقتا اینجوری شدم ولی مثلا یه برنامه میریزم سورپرایزش میکنم خونه رو رمانتیک میکنم اینجوری اونم مهربون و نرم میشه بعد میشینیم درباره همه چی اروم باهم صحبت میکنیم حل بشه باور کن از فرداش حس میکنیم خیلی بهم نزدیکتر شدیم

2706