2733
2734

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

تو نت بزنی انگشت کوچیکم درد میکنه میگ بیماری صعب العلاج داری تاماممم

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نباباتوام مگ الکیه پسر دایی مادرم تازه مردش بیست پنج ساله مجردهمسن خودم میگن خیلی سردردای بد مگرفت شدید یبارازسرگیجه افتاد بعدیماه فهمیدن تومورداره دوبارعمل شد اخرشم مرد..ا

از این همه مورد برای سردرد ، یه دونش توموره ، اد چسبیدی به همون  میگرن نداری ؟

نه میگرن ندارم

اخه دقیقا سمت چپ سرمه

البته مشکل بینایی و شنوایی و حرکتی رو ندارم بقیه رو دارم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2738

خب مگه ما باید تشخیص بدهیم؟

شما باید بری دکتر تا اون بگه  که بیماریتون چی هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خب برو دکتر 

میخوام فردا برم

خب مگه ما باید تشخیص بدهیم؟ شما باید بری دکتر تا اون بگه  که بیماریتون چی هس

گفتم شاید کسی تجربه ای داره یا از اطرافیانش دیده باشه خدای نکرده

گفتم شاید کسی تجربه ای داره یا از اطرافیانش دیده باشه خدای نکرده

عزیزم خیلی از بیماری ها علائمشون مشترک هست 

پس مکنه یکی این علائمی رو که گفتی داشته باشه ولی تومور نداشته باشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم