2726
عنوان

دخترم 9ماهشه سرما خورده😥😥😥

89 بازدید | 19 پست

خیلی اعصابم خورده وقتی سرفه میکنه میخام بمیرم.خیلی بد سرفه میکنه و ابریزش داره بردم دکتر ازیترومایسین و چندتا شربت دیگه داده میترسم همه رو بدم بخوره بنظرتون همه رو بدم؟؟کسی تجربه داشته

والا بچه که مریض میشه اما این همه دارو رو نمیدونم

جایی که من هستم فقط اب و مسکن میدن همین

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتی بیوتیکه الان اون؟ چ میدونم والا

لازم بود این همه دارو حالا؟ 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2728
والا بچه که مریض میشه اما این همه دارو رو نمیدونم جایی که من هستم فقط اب و مسکن میدن همین

اره منم شنیدم نباید دارو داد زیاد این دکتره ینی متخصصم بوده نمیدونم چرا اینقد دارو داده.از ی طرفم میترسم دارو ندم شدیدتر بشه

اره منم شنیدم نباید دارو داد زیاد این دکتره ینی متخصصم بوده نمیدونم چرا اینقد دارو داده.از ی طرفم می ...

میگم میخای فردا ببرش پیش یه دکتر دیگه ها؟ 

سالبوتامول برای اسمه 😱😱😱😱😱 وای من نمیفهمم چرا انقد داروهای قوی میدن به نوزاداااا

منم بچه هام سرما میخورن آنتی بیوتیک نمیدم آخه گناه دارن بدنشون بدتر ضعیف میشه.. لابد چرک داره گلوش😕 ...

منم اینبار همین کارو کردم بعد دور از جون شما ببخشید به گ خوردن افتادم چون عفونت زد به ریه و گوش بچم رفت بستری شد..اگه دکتر خوبی میبرین فقط بهش اعتماد کنین حتما نیازه که آنتی بیوتیک میده

2706