2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این که آره ولی دوربین هم تاثیر داره از اینا که موقع عکس پروانه هلی کوچیک زرد داره اسم دوربینش چیه؟

اسنپ چت؟؟

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

من با دوربین حرفه ای عکس میندازم و شوهرم ازم میگیره و هم خودم و هم شوهرم در حدی ک از خودمون عکسای خوب بگیریم یاد گرفتیم 

نمیشه بدون علم عکس خوب گرفت یکم سرچ کنید و راجع نکته های ریز عکاسی بخونید خیلییی کمکتون میکنه

2738
این که آره ولی دوربین هم تاثیر داره از اینا که موقع عکس پروانه هلی کوچیک زرد داره اسم دوربینش چیه؟

برای ایفون اسنپ چته

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من با دوربین حرفه ای عکس میندازم و شوهرم ازم میگیره و هم خودم و هم شوهرم در حدی ک از خودمون عکسای خو ...

اگر براتون مهمه عکس گرفتن دوربین قیمت خوب ک کار کردن باهاش راحت بشه معرفی میکنم بهتون 

هرکاری میکنم اسنپ چت رو گوشیم نصب نمیشه چرا ؟😥🤔

گوشیت چیه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706