2733
2734
عنوان

بچهای کرمان بیمارستان راضیه فیروز

6303 بازدید | 21 پست

سلام بچها هیچکدومتون ب تازگی توی راضیه فیروز اختیاری سزارین شدین؟هزینش چقدر میشه؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جانم  ازدوستم که پرستار اونجا میپرسم خبر میکنم

مرسی عزیزم اگ میشه همین امشب خبرشو بهم بده شرمنده😘

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
میگه اگه بچه اولتون باشه باید تایید سزارین بگیره و حدودا۳۸۰۰ تومن سزارین میکنن برادومی دیگه خودشون ...

پس جریانش چیه بعضیا میگن هفت تومن هشت تومن شده هزینه سزارینمون توی راضیه فیروز؟موندم واقعا😅اگ میشه بپرسین ببینید اتاق خصوصی هر شبی چند میشه؟اختیاریم سزارین کنن قیمتش فرق داره بچه اول؟ببخشید بخدا همش مزاحمتون میشم من نی نیم اولای فروردین دنیا میاد بعد هزینه بیمارستان قبل و بعد از فروردین تا سوم چهارم تغییری نداره یا گرونتر میشه؟

2738
مونا زایمان نکردی؟؟؟؟

سلام عزیزدلم چرا یکم زایمان کردم 😘😘😘

سلام عزیزم سال نو مبارک🌹 خوبی؟نی نی خوبه؟ زایمان نکردی؟

سلام گلم سال نو توام مبارکه فداتشم نی نیم خوبه تو خوبی نی نیت خوبه؟😍😍😍یکم زایمان کردم 😘😘😘

سلام گلم سال نو توام مبارکه فداتشم نی نیم خوبه تو خوبی نی نیت خوبه؟😍😍😍یکم زایمان کردم 😘😘😘

مرسی عزیزم ماخوبیم😚

خداروشکر ،ان شاء الله قدمای کوچولوش پر از خیر و برکت باشه براتون😍😍

سلام فداتشم سز شدی دیگ ن الان حالت خوبه؟ دردم داری یا ن؟

عزیزدلمی اره گلم خوبم ولی خیلی درد کشیدم بعد از عمل هنوزم کلی اذیتم 😅نی نی کوچولوت خوبه؟

2706