2703
2553
عنوان

تلگگگگگرامم دیوونه شده

121 بازدید | 22 پست

بچه ها من یه هفتس تلگگگگرااااامممم قطعه

هرچیم نصب میکنم مووووبووووگراام هاااات گراااام تل ایکس اصلا هرچی نصب میکنم نصب میشه ولی هیچکدوم از گروهو کانالو اینامو بالا نمیاره هیچکدومش نمیاد در حالی که قبلا اینجوری نبود هرچی نصب میکردم کانالو گروهامم اتوماتیک میاومدن بالا

تروخدا هرکی میدونه چرا اینجوری شده راهنما ییم کنه یک دنیا ممنون

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من که نسخه اصلی ام مشکل نداره

من تل ایکس داشتم الان یه هفتس قطه

هرچیز دیگه ام نصب میکنم قشنگ نصب میشه ولی کانالو گروهامو نمیاره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
تلگ.رام اصلی رو نصب کن اولش فیل.ترشکن میخاد بعدش ازتوش فیلتر.شکن خودشو فعال میکنی عااالی کارمیکنه

ینی بعد بدون فیل.تر شکن باز میشه؟؟ مگه داریم😯😯

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
تلگ.رام اصلی رو نصب کن اولش فیل.ترشکن میخاد بعدش ازتوش فیلتر.شکن خودشو فعال میکنی عااالی کارمیکنه

چطوری خودش فیل تر داره من با پرو کسی میرم میشه راهنمایی کنی

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
 من تل ایکس داشتم الان یه هفتس قطه هرچیز دیگه ام نصب میکنم قشنگ نصب میشه ولی کانالو گروهامو ...

طلایی نصب کن شاید اورد

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2714

عزیزم از کجا اصلیو بگیرم نصب کنم

کانلو گروهام چرا نمیان آخه یعنی جرا اینجوری شده 

طلایی نصب کن شاید اورد

طلاییم کردم نصب میشه ولی هیچی نمیاد توش اصلا عجیبه واقعا 

برای منم قطع شده بود

الان اینفوگرام 2 رو نصب کردم خودش فی/لتر شکن داره عالیه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706