2733
2734
عنوان

بچه ها دارم از حسودی میترکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 31 پست
بچه ها واقعا دلم داره میترکه دلم مسافرت میخواد دلم لباس میخواد من حسود نیستم ولی نمیدونم چرا اشک از ...

دیگ پولم داشته باشه نخر خیلی به ادم فشار میاد حق داری گریه کنی گلم 

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **
اره خسیسه میدونم ولی خوب من چیکار کنم دلم میخواد دلم رو چیکار کنم 

شما باید قبل ازدواج خوب به این چیزا دقت میکردی ...بعد ازدواج راهی نیست مگر اینکه شاغل باشید خودتون ...که بازم وقتی درکنار یه ادم خسیس باشید هیچکاری نمیشه کرد چون مانع پیشرفتن اینجور ادما ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

6 سال تلفن خونه شکسته نمیخره از داداشش یه تلفن خراب قرض کرده که حرابه تو پستای قبلیم هست که برا روز ...

عزیزم فک نمیکنی یکم دیر ب فکر تغییر افتادی؟ شما باید همون اول که دیدی خسیسه نهایت تلاشتو برای تغییر اخلاقش میکردی.ا گرم کردی و نشد دیگه بیخیال باش و حرص نخور

2731
بچه ها واقعا دلم داره میترکه دلم مسافرت میخواد دلم لباس میخواد من حسود نیستم ولی نمیدونم چرا اشک از ...

اولا اینکه اون چیزی که شما تو اینستا میبینی یه سکانس که حتی اگرم واقعی باشه فقط یه سکانس و شما قبلیا و بعدیارو ندیدی

دوم جایی که اذیت میشین چرا میرین؟

سوم من حق میدم دلتون هیجان بخواد تنوع بخواد اما خب همه اینارو سعی کن با روی خوش از همسرت تقاضا کنی با دعوا که نه برات لطفی داره نه دیگه ارزشی

چهارم که از همه مهم تر

درست که توی فرهنگ ما مرد میره سرکار و زن تو خونست و ازین حرفا که وظیف مرد خرج بده اما خودت یاعلی بگو و بلند شو جای اینکه حسرت بقیه رو بخوری جای اینکه بقیه رو تحسین کنی خودت بلند شو و دست به کارشو تا بقیه تحسینت کنن برا چیزایی که میخوای تلاش کن ولو به یه شاخه گلش فقط برسی اما مهم این هست که تلاش کردی حسرت نداری

2738
اولا اینکه اون چیزی که شما تو اینستا میبینی یه سکانس که حتی اگرم واقعی باشه فقط یه سکانس و شما قبلیا ...

من خودم کارمندم زورم میاد پولمو همش دارم برا بچه ها رخت و لباس میخرم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
من خودم کارمندم زورم میاد پولمو همش دارم برا بچه ها رخت و لباس میخرم 

خساست چیزیه که از کودکی در همسرتون شکل گرفته یجور جزیی از شخصیتشه مثل اینکه مثلا شما ولخرج باشی میتونی خساست کنی؟؟

شخصیت ادم ها در سن بالا خیلی خیلی سخت تغییر میکنه شما از اول نباید خرج میکردید تا ایشون به اجبارم که شده بدونه زندگی خرج داره کم کم یواش یواش با زبون خوش یا اگر قلقشو میدونید به بهانه اینکه کارتم نیست و یا ....بخواید بخره

نخریدم غصه نخور از زندگیت لذت ببر پذیرفتن شرایط خیلی بهتر از جنگ با شرایط باید پذیرفت اره شوهرمن خسیس اره همسر من شلخته هس کم حرف هست پر حرف هست چیزی رو که از توانت خارج رهاش کن هرروزت رو با این فکر که من چرا مثل بقیه نیستم خراب نکن

اینکه شوهرت داره و خرج نمیکنه،هرچی بگی حق داری بخدا

خدا رو شکر بچه هات تو رو دارن

ولییبییی ب اینستا رو ولش!! اونا حرفه عکاسی رو بلدن،دوربیناشونم خوبه،ادیتم حرفه ای بلدن،اینجوریه ک دل بقیه رو اب میکنن

اصلا و ابدا ب اونا حسرت نبر اصلااااا

شما خیلی چیزها دارید که میلیون ها ادم حسرتشو میخورن

چشم

زبان

انگشت

قدرت تنفس

غدایی برای خوردن

لباسی برای پوشیدن

کار و درامد

بچه و خانواده و هزاران چیز دیگه این ها فقط قسمت کوچیکی بود که گفتم بهتون یروزی میفهمین که ادمی که باهمین چیزایی که داره احساس خوب نداشته باشه با هیچ چیز دیگه ای هم نخواهد داشت پول و موقعیت و غیره رو همه دوست دارن خوبم هست واقعا نبودش خیلییییی سخت اما احساس خوب از درون 

امیدوارم خدا دلتو پر از ارامش کنه و هرروزت شادتر از دیروز باشی موفق باشی

2706