2733
2734
عنوان

بدشانسی و بد بیاری

202 بازدید | 8 پست

سلام به همه

من یه آدم خیلی مثبتم یعنی همیشه سعی کردم مثبت فکر کنم و انرژی منفی به خودم ندم اما امسال بدترین سال زندگیم بود از اول سال همش تصادف کردیم یا همش خودم و همسرم و پسرم مریض شدیم گوسفند کشتیم هم خوب نشد الان دیشب باز تصادف کردیم روحیه ام خیلی خراب شده خیلی خسته شدم نمیدونم چرا همش ما تصادف میکنیم؟ امروز مامانم میگفت کاش زودی سال تموم شه یعنی شماها دیگه عنشو درآوردین از تصادف ☹☹☹☹

خدایا خودت راه درست رو بهم نشون بده.

به نظرم دمه عیدی که همه جا ترافیک و شلوغه با وسایل نقلیه عمومی برین که ماشین سالم بمونه:)

هر روز ببری بیرون احتمال تصادف میره بالا.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم دمه عیدی که همه جا ترافیک و شلوعه با وسایل نقلبه عمونی برین که ماشین سالم بمونه:) هر روز ...

آخه فقط دم عید که نیست دوستم همیشه حتی تو خلوتی هم اینجوری بوده

میرین بیرون اولویتتون با پارکینگ طبقاتی یا پارکینگ مثلا فروشگاه باشه واسه پارک کردن تا اینکه کنار خیابون بذارین.

گوشه خیابون میمالونن و میرن دیگه دستت به جایی بند نیست.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
میرین بیرون اولویتتون با پارکینگ طبقاتی یا پارکینگ مثلا فروشگاه باشه واسه پارک کردن تا اینکه کنار خی ...

یکماه پیش رفتیم مشهد وقتی از حرم اومدیم دیدیم بغل ماشین رو مالوندن☹تازه تو پارکینگ هم بود اخه اینقدر کم شانسم فکر کن

یعنی آدم به کم شانسی خودم ندیدم اخه دیگه تو مسافرت خیلی بد بود رفتیم روحیه امون بازشه اینجوری شد. پارکینگ که واقعا خیلی خوبه ماشین جاش امنه ولی نمیدونم چرا خدا با من دشمنی داره

2738

پیش‌یه‌سیدبروکه‌مشکلتوحل‌کنه‌حالایاچشم‌بده‌یاسحرت‌کردن‌‌ولی‌پیش‌هرسیدی‌نروچون‌اگه‌خوب‌نباشه‌بدترت‌میکنه‌پیش‌یکی‌که‌مجربه‌ومردم‌ازش‌جواب‌گرفتن‌برو