2737
2734
عنوان

سوال در مورد عمل اسلیو معده

76 بازدید | 8 پست

سلام دوستان میخواهم عمل اسلیو معده انجام بدم و میخواهم از هزینه بیمه ام استفاده کنم bmi من 45 هست میشه کمکم کنید اگه تجربه ای دارید و دکتر خوبی را میشناسید که با بیمه کار کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیاد پرخورد نیستم یهو پرخوری عصبی میگیرم میکشم زیر هرچی رژیم و این داستاناست فکر کنم برا من جواب بده عمل اسلیو چون حداقل میدانم ورزشی که میکنم جواب میده نه این که بعد یه مله دوباره چاقتر بشم 

2728
پر خور باشي دوبار بر نميگرده ؟ 

چرا روی ۹۰ ایستاد مل اسلیو تا یک ماه فقط آب و چیزای ابکی مثلا سوپ دو قاشوق اونم آبط فقط آب مرغ آب میوه یا ماه اول سخته شاید یکم افسردگی بگیری ولی کم کم همه چی میتونی بخوری ولی آدم با رژیمم میتونه لاغر کنه ب نظرم 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
چرا روی ۹۰ ایستاد مل اسلیو تا یک ماه فقط آب و چیزای ابکی مثلا سوپ دو قاشوق اونم آبط فقط آب مرغ آب می ...

اره ولی خیلی سخته من عصبی میشم میخورم بعدم هر ماه موقع پریود شدن افسردگی شدید میگیرم که برای خلاصی از این وضع میخورم و اصلا دست خودم نیست بارها تلاش کردم ولی خوب 10 کیبو کم میکنم بعد اولین پریود که میشه دوباره برمیگرده و زیادترم میشه 

2738