2733
2734
دیگه چه علائمایی داشتی من گاهی درد گاهی سوزش دوروزه کم نمیشه اندوسکپی هم نرفتم تاحالا

وقتی که معده ام درد میگیره اصلن نمیتونم راست بشم .اسید معده درد معدم باد میکنه میاد بالا ویه درد خیلی بدی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینه گاهی به یه دارو جواب نمیده باید یه چیز دیگه بخوری  من هرماه میرفتم دکتر مرتب قرصمو فکر می ...

واقعا؟ولی من درد که دارم عصبی هستم چون بچه هم دارم خیلی اذیت میکنه حالا سعی میکنم رو خودم نمیارم چون این دردش خیلی بده 

2731
باش مرسی عزیز خداکنه خوب بشم اصلا ترشی واینا هم مدتیه نمیخورم ولی درکل چند روز پیش هم همینجور بودم ب ...

چی بگم مفصله ترشی چرا نخور خوب نی

صبحونه میخوری عادت بد غذایی داری

واقعا؟ولی من درد که دارم عصبی هستم چون بچه هم دارم خیلی اذیت میکنه حالا سعی میکنم رو خودم نمیارم چون ...

منم چندین ساله ورم و زخم دارم، همه اش هم از یه باکتری لعنتی شروع شد ، با اینکه عصبی شدن بدترش میکنه اما ریشه اش یه باکتریه، ک خیلی مقاومه، و متاسفانه خطرناک ، حتی لوزالمعده هم درگیر میکنه، فعلا با آویشن و شیرین بیان خودت رو آروم بکن، و بعد برو دکتر و حتما بگو آزمایش مدفوع برات بنویسه ک اگر باکتری داشتی قرص مخصوص خودش رو بخوری ، چون بقیه داروها روش جوابی ندارن 

2738
اندوسکپی سخته ؟مشکلت فهمید؟

اره الکی اندوسکوپی نده .خیلی بده .نه نفهمید گفت هیچی نیست .این سری که جلبک وخریدم از دکتر پرسیدم گفت بخاطر اینکه نمیزاره چیزی تو معده ات بمونه .شمام سعی کن چیزای ملین بخوری ‌

اره الکی اندوسکوپی نده .خیلی بده .نه نفهمید گفت هیچی نیست .این سری که جلبک وخریدم از دکتر پرسیدم گفت ...

ببین دیدی وقتی معدت سنگینه انگار کلی هوا داخلشه فشار میدم صدا میده من این حالت وحس باد گلو

2706